Uzklausīšanas sanāksme par ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu

30.04.2014. notiks uzklausīšanas sanāksme par SIA „KULDĪGAS ŪDENS” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu.

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (turpmāk – Regulators) 2014. gada 30. aprīlī plkst. 12.00 Kuldīgas novada Domes Lielajā zālē, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, Kuldīgas novadā, rīkos uzklausīšanas sanāksmi parsabiedrības ar ierobežotu atbildību „KULDĪGAS ŪDENS” (turpmāk – SIA „ KULDĪGAS ŪDENS”) iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu Kuldīgas novada, Kurmāles pagasta, Priedaines ciemā un Kuldīgas pilsētā.

Uzklausīšanas sanāksmē piedalīsies SIA „KULDĪGAS ŪDENS” pārstāvis, kurš varēs komentēt iesniegtā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Uzklausīšanas sanāksmes dalībniekiem tiks dota iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus un ieteikumus par SIA „KULDĪGAS ŪDENS” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu Kuldīgas novada, Kurmāles pagasta, Priedaines ciemā un Kuldīgas pilsētā.

Interesenti dalību sanāksmē var pieteikt  pa telefonu vai e-pastu līdz 2014. gada 29. aprīlim (kontaktpersona Agnese Alute, tel.67873195;  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Iepazīties ar SIA „KULDĪGAS ŪDENS” iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu var Regulatora mājaslapā http://www.sprk.gov.lv, sadaļā: Par SPRK/Sabiedrības līdzdalība/Uzklausīšanas sanāksmes/Izsludinātās uzklausīšanas sanāksmes.

< SKATĪT AKTUALITĀTES