Aicina pieteikties līdzfinansējuma saņemšanai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai

Foto: Publicitātes foto.

Kuldīgas novada pašvaldība aicina daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašniekus, kopīpašniekus un apsaimniekotājus pieteikties līdzfinansējuma saņemšanai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai saskaņā ar  Kuldīgas novada domes 2023. gada 27. aprīļa sēdē apstiprinātajiem saistošajiem noteikumiem Nr. 2/2023 “Par Kuldīgas novada pašvaldības līdzfinansējuma apjomu un tā piešķiršanas kārtību daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai” (turpmāk tekstā – noteikumi).

Saskaņā ar noteikumiem konkursā var piedalīties Kuldīgas novada administratīvajā teritorijā esošu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju īpašnieku kopība vai apsaimniekotājs.

Līdzfinansējumu var saņemt:

• piebraucamo ceļu, stāvlaukumu un gājēju celiņu atjaunošanai un/vai būvniecībai (ieskaitot nepieciešamās inženierkomunikācijas un aprīkojuma elementus);

• bērnu rotaļu laukumu atjaunošanai un/vai būvniecībai (ieskaitot aprīkojuma elementus);

• zaļo zonu labiekārtošanai;

• apgaismojuma atjaunošanai, pārbūvei un/vai būvniecībai;

• Attiecināmas būvniecības ieceres, tajā skaitā topogrāfijas izmaksas.

Projektu realizēšanai iespējams saņemt līdzfinansējumu līdz pat 30 000 eur apmērā, nepārsniedzot 15 000 izmaksu vienā gadā. Atbalsta intensitāte līdz 75% no attiecināmajām izmaksām.

Pretendentam pirms projektēšanas uzsākšanas jāpieprasa, jāsaņem un būvniecības iecerē jāievērtē Kuldīgas novada pašvaldības izsniegtie tehniskie noteikumi. Pirms projekta dokumentācijas iesniegšanas Kuldīgas novada būvvaldē, tā jāsaskaņo ar tehnisko noteikumu izsniedzēju – Kuldīgas novada pašvaldību.

Pieteikumu iesniegšanas laiks nav ierobežots, tie tiks pieņemti visu gadu. Pieteikumi jāiesniedz Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā vai ar elektronisko parakstu parakstīts pieteikums jānosūta uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar projektu vadītāju Lauri Klestrovu pa tālruni 29969269, 63322564 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav