Aicina pieteikties konkursa “Kuldīgas novada pašvaldības līdzekļu piešķiršana kultūras pieminekļu restaurācijai, atjaunošanai un konservācijai Kuldīgas novadā” mazajā programmā

Arhīva foto

Līdz 31. maijam iedzīvotāji ir aicināti iesniegt pieteikumus konkursa “Kuldīgas novada pašvaldības līdzekļu piešķiršana kultūras pieminekļu restaurācijai, atjaunošanai un konservācijai Kuldīgas novadā” mazajā programmā.

Mazās programmas ietvaros iespējams saņemt līdzfinansējumu 70% apmērā no projekta objekta vai izstrādājuma saglabāšanas attiecināmo izmaksu kopsummas, nepārsniedzot 3000 eiro vienam projektam.

Programmas ietvaros iespējams saņemts līdzfinansējumu būvgaldniecības elementu – logu, durvju, slēģu u.c. atjaunošana un/vai nomaiņa.

Līdzfinansējumu var saņemt, ja saglabājamās ēkas daļa ir:

1. pieejama sabiedrības apskatei un ir valsts, reģiona vai vietējās nozīmes kultūras piemineklis;
2. pieejama sabiedrības apskatei un atrodas vienā no turpmāk norādītajām teritorijām:

2.1. valsts nozīmes pilsētbūvniecības piemineklis* „Kuldīgas pilsētas vēsturiskais centrs” (valsts aizsardzības Nr. 7435);
2.2. vietējas nozīmes pilsētbūvniecības piemineklis “Kuldīgas vēsturiskā centra nomale ar Ventas senleju” (valsts aizsardzības Nr. 9320), līdzfinansējums tiek piešķirts arhitektoniski un kultūrvēsturiski vērtīgām ēkām un fona apbūves ēkām saskaņā ar Kuldīgas vecpilsētai Ventas senlejas lokālplānojumu.

Saskaņā ar konkursa nolikumu konkursam pieteiktie un atbalstītie projekti pilnībā būs jāīsteno līdz 2023. gada 30. novembrim.

Konkursa pieteikumus jāiesniedz līdz 31. maijam Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā katru darba dienu pašvaldības darba laikā vai arī elektroniski parakstīts pieteikums jānosūta uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar projektu vadītāju Lauri Klestrovu pa tālruni 29969269, 63322564 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav