“Darīsim paši” arī šogad – izsludina iedzīvotāju iniciatīvu konkursu

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvu konkursa “Darīsim paši” jauno kārtu. Konkursu pašvaldība organizē jau 16. reizi, finansiāli atbalstot novada biedrības, nodibinājumus un iedzīvotāju grupas. Pieteikšanās iedzīvotāju iniciatīvu konkursam norit no 2023. gada 1. marta līdz 3. aprīlim.

Konkursa mērķis ir sekmēt iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, paredzot iesaistīšanos un līdzdalību projektu īstenošanā un piesaistot Kuldīgas novada pašvaldības līdzfinansējumu, kā arī sakārtot un uzlabot apkārtējo vidi Kuldīgas novadā.

“Darīsim paši” ietvaros var tikt veikti uzlabojumi infrastruktūras un sociālajā jomā, izglītota sabiedrība, radīti jauni tūrisma produkti, veicinātas sporta aktivitātes, daudzveidotas brīvā laika pavadīšanas iespējas. No projektu īstenošanas labums jāgūst Kuldīgas novada iedzīvotājiem.

Katram no atbalstītajiem projektiem plānots piešķirt 800 eiro lielu līdzfinansējumu. Pašvaldības budžetā konkursam šogad paredzēts finansējums 34 400 EUR apmērā.

Kāpņutelpu remonti, vides labiekārtošanas iniciatīvas - pastaigu takas un āra lasītavas izveide, koplietošanas iebrauktuvju uzlabošana, dažādu āra aktivitāšu radīšana bērniem, kā arī pieaugušajiem – to visu ar savu entuziasmu, čaklo roku un Kuldīgas novada pašvaldības līdzfinansējuma palīdzību iniciatīvu konkursa “Darīsim paši” ietvaros 2022. gadā īstenojušas biedrības un iedzīvotāju grupas. Aicinām arī šogad īstenot tikpat nozīmīgus vides labiekārtošanas projektus!

Tiks atbalstīti tādi projekti ārējās un iekšējās publiskās vides uzlabošanai, kuriem saskaņā ar būvniecību reglamentējošajos normatīvajos aktos noteikto būvniecības ieceri dokumenti nav nepieciešami. Papildus priekšrocības tiks piešķirtas projektiem, kuros uzsvars likts uz sabiedrisko nozīmīgumu un ieguvumu iedzīvotājiem, veiksmīgu publiskās vides uzlabošanu un pieejamību, gan plašu iedzīvotāju iesaisti projekta laikā.

Iesniegtos projektus vērtēs Kuldīgas novada domes apstiprināta konkursa žūrija, ko vadīs Ģirts Vēvers. Žūrijā kopā ar viņu darbosies  domes priekšsēdētāja Inese Astaševska, Indra Iveta Gaile, Daiga Mellere,  Agris Kimbors un Terēza Strauta.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapas pieejamas mājaslapā kuldiga.lv vai Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā (Baznīcas ielā 1, Kuldīgā), vai valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros Alsungā (Pils ielā 1, Alsungā) un Skrundā (Raiņa ielā 11, Skrundā).

Projekta pieteikumi jāiesniedz Kuldīgas novada pašvaldībā (Baznīcas ielā 1, Kuldīgā), valsts un pašvaldības vienotajos klientu apkalpošanas centros Alsungā (Pils iela 1, Alsunga, Kuldīgas novads, LV-3306) un Skrundā (Raiņa iela 11, Skrunda, Kuldīgas novads, LV-3326),  vai jāiesūta elektroniski e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai portālā www.latvija.lv līdz 2023.gada 3.aprīlim.

Apstiprinātajiem projektiem būs jābūt pilnībā pabeigtiem un sagatavotiem žūrijas apskatei līdz 1. oktobrim.

Konsultācijas projekta sagatavošanas un iesniegšanas jautājumos iespējams saņemt, sazinoties ar biedrības “Darīsim paši!” vadītāju Ievu Birbeli – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr. 29463295.

PIETEIKUMA VEIDLAPA

NOLIKUMS

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Obligāts>Anna

    Labrīt! Zem raksta ir gan nolikums gan pieteikuma veidlapa.

    03.03.2023 23:23:40
  • Anna

    Kur atrast konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapas? Mājaslapā neatrodu. Paldies!

    28.02.2023 20:20:26