Arī 2021. gadā Kuldīgas novadā īstenos projektus iniciatīvu konkursā “Darīsim paši”

Darīsim paši
Publicitātes foto.

Kuldīgas novadā arī 2021. gadā rīkos iedzīvotāju iniciatīvu konkursu “Darīsim paši”. Pašvaldība konkursu organizēs jau četrpadsmito reizi. Iedzīvotāju iniciatīvu konkursa mērķis ir radīt sakārtotu un uzlabotu apkārtējo publisko vidi novadā, kā arī sekmēt iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, paredzot iedzīvotāju iesaistīšanos un līdzdalību projektu īstenošanā.

Katram no atbalstītajiem projektiem plānots piešķirt 800 eiro lielu līdzfinansējumu. Pašvaldības budžetā konkursam šogad paredzēts finansējums 28 800 EUR apmērā.

Iedzīvotāji aktīvi piedalās šajā konkursā – nevalstiskas organizācijas un iedzīvotāju grupas, ieguldot savu darbu, laiku un arī līdzekļus, ar pašvaldības finansiālu atbalstu gadu gaitā īstenojušas jau gandrīz 500 projektu. Pateicoties iedzīvotāju aktivitātei, remontētas kāpņu telpas, sakārtoti pagalmi un autostāvvietas, atjaunotas durvis un logi, veikti uzlabojumi baznīcās un kapsētās, darināti tērpi pašdarbības kolektīviem, ierīkoti rotaļu un sporta laukumi, kā arī paveikts daudz citu derīgu un vietējai sabiedrībai svarīgu darbu.

No šī gada noteikts, ka tiks atbalstīti tikai tādi projekti ārējās un iekšējās publiskās vides uzlabošanai, kuriem saskaņā ar būvniecību reglamentējošajos normatīvajos aktos noteikto būvniecības ieceres dokumenti nav nepieciešami.

Konkursu “Darīsim paši” arī šogad vadīs un koordinēs Terēza Strauta, kurai jautājumu gadījumā var zvanīt pa tālruni 27020793 vai rakstīt e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Iesniegtos projektus vērtēs Kuldīgas novada Domes apstiprināta konkursa žūrija.

Konkursa nolikums un pieteikuma informācija pieejama https://kuldiga.lv/pasvaldiba/konkursi/darisim-pasi vai Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā. Projekta pieteikumi jāiesniedz Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā vai jāiesūta elektroniski e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai portālā www.latvija.lv līdz 8. martam.

Apstiprinātajiem projektiem būs jābūt pilnībā pabeigtiem un sagatavotiem žūrijas apskatei attiecīgā gada 1. oktobrim.

KONKURSA NOLIKUMS

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav