Uzteic par skaistu noformējumu Ziemassvētkos

virkas 16

Izvērtēti konkursam “Ziemassvētki Kuldīgas novadā 2020” pieteiktie objekti – veikali, kafejnīcas, uzņēmumi, sabiedriskās ēkas un privātmājas, kas skaisti izdekorētas nesen aizvadītajos Ziemassvētkos un Jaunajā gadā.

Kopumā konkursam tika pieteikti 62 objekti, no tiem 11 Kuldīgā, bet pārējie – novada pagastos. Tos piecās kategorijās – skatlogi; ēku fasādes un priekšpagalmi; viensētas un privātmājas ciematos; oriģinālākais dekors; ar rokām veidoti rotājumi – vērtēja īpaši izveidota konkursa komisija.

Pelci Abelu33

Par uzvarētāju kategorijā “skatlogi” atzina kafejnīcu “Pī Cafe” Kuldīgā, Liepājas ielā. Kategorijā “ēku fasādes un priekšpagalmi” žūrija šogad piešķīra divas pirmās vietas – mājai Leona Paegles ielā 13 un atpūtas kompleksam “Usmas Meķi” Rendas pagastā.  Arī kategorijā “viensētas un privātmājas ciematos” tika piešķirtas divas 1. vietas – īpašuma Ābeļu ielā 33, Ābeles ciemā, Pelču pagastā un īpašuma “Brāļi”, Priedainē, Kurmāles pagastā saimniekiem.

Varme Madaras

Savukārt kategorijā “oriģinālākais dekors” žūrija lēma 1. vietu piešķirt Vārmes pagasta “Madaru” māju kustīgajam un skanošajam noformējumam.  Visbeidzot, kategorijā “ar rokām veidoti dekori” uzvaru piešķīra Īvandes Dzirnavu saimniekiem.

Tā kā pasākumus šobrīd rīkot nav iespējams, ar 1. vietu ieguvējiem par naudas balvu saņemšanu sazināsimies personīgi, savukārt atzinību ieguvējiem Kuldīgā atzinības piegādās pa pastu, bet pagastos – ar pagastu pārvalžu vadītāju starpniecību.

Atzinības konkursā saņēma šādi īpašumi:

Kuldīgā – Aizputes iela 5, kafejnīca “The Marmalade”, Pētera iela 8-2, Dārza iela 18, Planīcas iela 35, brīvdienu māja “Raxti”, veikals “Estilo”, veikals “Laura” un Virkas iela 16;

Ēdolē – “Sildegas” un “Gundegas”;

Īvandē – “Viļņi”, “Vidiņi”, “Krimas” un “Druvas;

Kabilē – “Godiņi”, “Pērles”, “Cerības”, “Kalniņi”, “Ziediņi” un pagasta pārvalde;

Kurmālē – “Laurkalni”, “Gaismas”, “Kalnlejas”, “Viļņi”, “Silavas”, “Līvas”, “Priedītes” un “Līgotnes”;

Padurē – SIA “Amazone”, SIA “MKM Mežs”, “Valciņi”, “Upeskalni” un “Imantas”;

Pelčos – “Ozolkalni” un “Zālītes”;

Rendā – pagasta pārvalde;

Rumbas pagastā – “Ventnieki”, Abavas iela 3, Bauņu iela 5, Nākotnes iela 5 un brīvā laika pavadīšanas centrs “Bukaiši”; 

Snēpelē – Snēpeles muiža;

Turlavā – Avotu iela 3, “Lejas Zoņi”, “Līvas”, “Līči”, “ Draviņas”, “Magones”, “Lielkalni” un “Liesmas”;

Vārmē – Vārmes pamatskola, Vārmes bērnudārzs, “Akācijas”, “Rotas”, “Laimdotas” un “Bērziņi”.

Kuldīgas novada pašvaldība pateicas ikvienam, kurš gādāja par sava īpašuma noformēšanu aizvadītā gada Ziemassvētkos, kā arī tiem iedzīvotājiem, kuri bija aktīvi un pieteica pretendentus konkursam!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav