Aicina pieteikties finansējumam sportistu, klubu un sporta pasākumu atbalstam

gerbonis

Kuldīgas novada pašvaldība izsludina konkursu finansējuma saņemšanai 2021. gadā sportistu, klubu un sporta pasākumu atbalstam.

Uz atbalstu var pretendēt Kuldīgas novadā dzīvesvietu deklarējuši sportisti un Biedrību un nodibinājumu reģistrā  reģistrētie Kuldīgas novada sporta klubi un komandas, sporta pasākumu organizatori, kuri plāno organizēt sporta pasākumus Kuldīgas novada teritorijā.

Pašvaldības mērķis ir finansiāli atbalstīt sporta pasākumus, klubus, biedrības, komandas un augstu sasniegumu sporta sportistus, veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, iesaistot iedzīvotājus dažādās sporta aktivitātēs, kā arī popularizēt novadu Latvijā un pasaulē.

Kuldīgas novada Sporta un veselības veicināšanas komisijai adresēti pieteikumi līdz 2021. gada 15. janvāra plkst. 16.00 jāiesniedz Kuldīgas novada pašvaldībā, Baznīcas 1, Kuldīgā vai jāiesūta elektroniski uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vai ar portāla www.latvija.lv starpniecību, pieteikumam pievienojot attiecīgo anketu (Nr. 1., 2., 3.). Iesūtot pieteikumu elektroniski, tam jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu un jāsatur laika zīmogs.

Nolikums par kārtību sportistu, klubu un sporta pasākumu atbalstam 2021. gadā Kuldīgas novadā

Pieteikuma veidlapa SPORTA PASĀKUMIEM UN SACENSĪBĀM 2021. g.

Pieteikuma veidlapa SPORTA BIEDRĪBĀM, KLUBIEM

Pieteikuma veidlapa SPORTISTAM PAR AUGSTIEM SASNIEGUMIEM SPORTĀ

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav