Aicina pieteikt pretendentus Goda balvai

goda
Foto: Ieva Benefelde (2017. gada Goda balvas pasniegšana)

Kuldīgas novada Dome līdz 16. oktobrim aicina iedzīvotājus pieteikt pretendentus Kuldīgas novada Goda balvai, kura tiks pasniegta svinīgā pasākumā 18. novembrī, sagaidot Latvijas Republikas 100. gadadienu.

Balvu saņems personas par īpašiem nopelniem politikā, tautsaimniecībā, veselības aizsardzībā, izglītībā, kultūrā, sportā, valsts pārvaldes un aizsardzības jomā, kas saistīti ar Kuldīgas novada attīstību un sabiedriskās nozīmības palielināšanu.

Pieteikumu aicinām iesniegt brīvā formā Kuldīgas novada Domē, Baznīcas ielā 1, vai elektroniski sūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Tajā jānorāda Goda balvas pretendenta vārds, uzvārds, personas kods, dzīvesvieta, ieņemamais amats vai nodarbošanās, kā arī vispusīgs to nopelnu apraksts, par kuriem ierosina apbalvot ar Goda balvu.

Pieteikumus izvērtēs ar Kuldīgas novada Domes lēmumu izveidota Apbalvošanas padome septiņu cilvēku sastāvā. Padome izskatīs visus iesniegtos ierosinājumus un materiālus par personu izvirzīšanu Kuldīgas novada pašvaldības Goda balvai, kā arī pieņems lēmumu, ko iesniegs Kuldīgas novada Domei galējam apstiprinājumam.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
 • Vineta

  Paldies:)

  09.10.2018 19:19:06
 • Kuldīga

  Labdien! Ja nezināt cilvēka, kuru vēlaties pieteikt Goda balvai, adresi un personas kodu, varat to iesniegumā nenorādīt. Gaidīsim pieteikumu!

  09.10.2018 14:14:45
 • Vineta

  Lai saņemtu atbildi, jāraksta iesniegums, jāiesniedz domē, jāgaida rakstiska atbilde? Šajā komentāru daļā nav nozīmes uzdot pat tik vienkāršu jautājumu, kuru uzdevu pirms pāris dienām?

  08.10.2018 21:21:45
 • Vineta

  Ja vēlos pieteikt laba darba darītāju, man viņam vispirms jāpaprasa personas kods un adrese???

  04.10.2018 20:20:41