Kuldīgā īstenos projektu konkursu „Darīsim paši”

Publicitātes foto

Kuldīgas novadā arī 2018. gadā rīkos iedzīvotāju iniciatīvu konkursu “Darīsim paši” – tā 22. februāra Domes sēdē nolēma Kuldīgas novada Domes deputāti. Konkursu pašvaldība rīko kopš 2007. gada.

Iedzīvotāju iniciatīvu konkursa mērķis ir radīt sakārtotu un uzlabotu apkārtējo publisko vidi novadā, kā arī sekmēt iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, paredzot iedzīvotāju iesaistīšanos un līdzdalību projektu īstenošanā. Katram no atbalstītajiem projektiem, tāpat kā iepriekšējos gados, plānots piešķirt 600 eiro lielu līdzfinansējumu. Kopumā plānots finansiāli atbalstīt 40 iedzīvotāju iniciatīvu projektus, un kopējais konkursam “Darīsim paši” pašvaldības budžetā atvēlētais finansējums ir 24 000 eiro.

Iedzīvotāji aktīvi piedalās šajā konkursā – nevalstiskas organizācijas un iedzīvotāju grupas, ieguldot savu darbu, laiku un arī līdzekļus, ar pašvaldības finansiālu atbalstu gadu gaitā īstenojušas jau vairāk nekā 400 projektu visā Kuldīgas novadā. Pateicoties iedzīvotāju aktivitātei, remontētas kāpņu telpas, sakārtoti pagalmi un autostāvvietas, atjaunotas durvis un logi, veikti uzlabojumi baznīcās un kapsētās, darināti tērpi pašdarbības kolektīviem, ierīkoti rotaļu un sporta laukumi, kā arī paveikts daudz citu derīgu un vietējai sabiedrībai svarīgu darbu.

Konkursu „Darīsim paši” vadīs un koordinēs Terēza Strauta, kurai jautājumu gadījumā var zvanīt pa tālruni 63322371 vai rakstīt e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Iesniegtos projektus vērtēs un apmeklēs Kuldīgas novada Domes apstiprināta konkursa žūrija, kurā darbosies Kuldīgas novada Domes deputāts, uzņēmējs Ģirts Vēvers, Kuldīgas centra vidusskolas direktores vietniece Indra Iveta Gaile, SIA “LLKC” Kuldīgas nodaļas vadītāja Daiga Mellere, SIA “Kuldīgas siltumtīkli” valdes priekšsēdētājs Artis Roberts un Terēza Strauta.

Konkursa nolikums un pieteikuma informācija pieejama zemāk vai Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas un informēšanas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā. Projekta pieteikumus var iesniegt līdz 5. aprīlim.

KONKURSA NOLIKUMS

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav