Biedrība „Darīsim paši!” izsludina projektu pieteikumu konkursu

Biedrība "Darīsim paši!" izsludina atklāta konkursa projektu pieteikumu pieņemšanas 4. kārtu Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam 19.2.pasākuma "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju" ietvaros apstiprinātās sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas īstenošanai.

Termiņš, kad tiks uzsākta projektu iesnieguma pieņemšana

Projektu iesniegumu pieņemšana notiksno 05.02.2018. līdz 05.03.2018. 

Sludinājuma kopsumma

Projektu konkursa 4.kārtā pieejamais publiskais finansējums  ir 102`118.08 euro.

Projektu iesniegumu pieņemšana notiks 1.rīcībā “Atbalsts vietējās ekonomikas stiprināšanai”.

4.kārtā tiek atbalstīti projekti, kuros paredzēta pamatlīdzekļu iegāde.

Projekti, kuros plānota būvniecība, netiks atbalstīti.

Projektu īstenošanas termiņš

Viens gads no Lauku atbalsta dienesta lēmuma pieņemšanas par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

Projektu iesniegumu iesniegšana veidi (izvēlas vienu iesniegšanas veidu)

Projekta iesniegumu var iesniegt Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmā (ŠEIT) vai elektroniska dokumenta veidā, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu un apliecinātu ar laika zīmogu saskaņā ar Elektronisko dokumentu likumā noteikto kārtību, nosūtot uz Lauku atbalsta dienesta elektroniskā pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Projekta iesniegumu papīra formātā var iesniegt biedrībā „Darīsim paši!” Pilsētas laukumā 4, 3. stāvā, Kuldīgā – 2 eksemplāros un tā elektronisko kopiju, kas ierakstīta ārējā datu nesējā (ja to neiesniedz dienesta EPS vai elektroniska dokumenta veidā saskaņā ar Elektronisko dokumentu likumu).

Ar Kuldīgas, Skrundas un Alsungas novada sabiedrības virzītu vietējās attīstības stratēģiju (SVVA) un dokumentāciju, kas nepieciešama, lai iesniegtu projekta iesniegumu, var iepazīties: biedrības „Darīsim paši!” mājaslapā ŠEIT;

Lauku atbalsta dienesta mājaslapā ŠEIT.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav