"Darīsim paši 2017”

Foto: Evita Pētersone

Noslēgusies pašvaldības organizētā iedzīvotāju iniciatīvu konkursa "Darīsim paši” projektu pieņemšana.

Līdz šā gada 3. aprīlim Kuldīgas novada iedzīvoju grupas un biedrības varēja iesniegt projektu pieteikumus pašvaldības organizētajam iedzīvotāju iniciatīvas konkursam “Darīsim paši”. Šogad iesniegti 70 projekti, kas ir par vienu vairāk kā pagājušajā gadā. Pieteikumus iesnieguši pilsētnieki un iedzīvotāji no visiem novada pagastiem. Visvairāk – piecus projektus, iesniedzis Rendas pagasts. No Kuldīgas pilsētas  aktīvistiem saņemts 31 projekta pieteikums.

Iesniegto projektu idejas ir dažāds – ēku sakopšana, teritoriju labiekārtošana, peldvietas izveidošana, tērpu darināšana, baznīcu sakārtošana, kapsētu žogu salabošana, bērnu rotaļu un sporta laukumu izveidošana, kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana Kuldīgas vecpilsētā u.c. Tā kā projektu šogad krietni daudz, un atbalstīti  tiks 40 projekti, tad žūrija šogad īpaši rūpīgi vērtēs, lai  projekts tiešām atbilsts pēc būtības – darīsim paši!

Žūrijas komisijas priekšsēdētājs ir Aleksandrs Lange, projekta vadītāja Evita Pētersone, komisijas locekļi: būvuzņēmējs Aivars Siliņš, Kuldīgas Centra vidusskolas direktores vietniece Indra Iveta Gaile, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Kuldīgas nodaļas vadītāja Daiga Mellere. Kā pieaicinātā piedalīties projektu izvērtēšanā ir laikraksta "Kurzemnieks” žurnāliste Iveta Grīniņa.

Līdz maija vidum žūrija iecerējusi apmeklēs visus konkursam pieteiktos projektus, un izvēlēties 40 labākos, kuri jau jūnijā varēs uzsākt aktīvi darboties pie projektu realizēšanas.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav