Kuldīgā vienpadsmito gadu īstenos projektu konkursu „Darīsim paši”

Publicitātes foto

25. februāra Kuldīgas novada Domes sēdē deputāti lēma atbalstīt iedzīvotāju iniciatīvu konkursu „Darīsim paši”, kas Kuldīgas novadā tiek rīkots jau vienpadsmito gadu.

Ņemot vērā lielo iedzīvotāju atsaucību un interesi, arī šajā gadā konkursam „Darīsim paši” paredzēts finansējums EUR 24 000. Līdzfinansējumu plānots piešķirt 40 iedzīvotāju iniciatīvu projektiem, EUR 600 katram.

Konkursa „Darīsim paši” mērķis ir radīt sakārtotu un uzlabotu apkārtējo publisko vidi novadā, kā arī sekmēt iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, paredzot iedzīvotāju iesaistīšanos un līdzdalību projektu īstenošanā.

Konkursu „Darīsim paši” vadīs un koordinēs Domes priekšsēdētājas vietnieka palīgs Evita Pētersone, kurai jautājumu gadījumā var zvanīt pa tālruni 27091623, 63350143 vai rakstīt e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Iesniegtos projektus vērtēs un apmeklēs Kuldīgas novada Domes apstiprināta konkursa žūrija, tās darbu vadīs Domes priekšsēdētājas vietnieks Aleksandrs Lange.

Šo gadu laikā nevalstiskās organizācijas un iedzīvotāju grupas realizējušas 336 projektus visā novadā, ieguldot darbu, laiku un līdzfinansējumu. Projekti dod iespēju iedzīvotājiem pašiem īstenot savas ieceres publiskajā vidē, un to rezultāti ir visai sabiedrībai pieejami. Ir labiekārtoti pagalmi, atjaunoti kapsētu nožogojumi un vārti, izkrāsotas kāpņu telpas, atjaunoti logi un durvis Kuldīgas vecpilsētā, radītas brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un jauniešiem, darināti jauni tērpi un rotas pašdarbības kolektīviem un virkne citu pasākumu, kas priecē gan pašus to īstenotājus, gan novada iedzīvotājus un viesus.

Projekta pieteikumus var iesniegt no 7. marta līdz 7. aprīlim.

Nolikums

Pieteikuma anketa

Būvniecības nosacījumi

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav