Rīko ikgadējo konkursu „Ziemassvētki Kuldīgas novadā”

Foto: Ieva Benefelde

Lai veicinātu Ziemassvētku laikam atbilstošu noskaņu Kuldīgas pilsētā un novadā, kā arī noskaidrotu oriģinālāko skatlogu, telpu, ēku fasāžu, pagalmu, priekšpagalmu īpašniekus vai apsaimniekotājus un pašdarināto Ziemassvētku rotājumu īpašniekus, Kuldīgas novada pašvaldība arī šogad rīkos konkursu „Ziemassvētki Kuldīgas novadā” – tā 26. novembra sēdē nolēma Kuldīgas novada Domes deputāti.

Konkurss norisināsies no 1. līdz 30. decembrim. Konkursa pieteikumus var iesniegt fiziskas un juridiskas personas, valsts un pašvaldības iestādes, norādot pieteiktā objekta adresi, veikala vai uzņēmuma nosaukumu (noformētāja (mākslinieka) vārdu un uzvārdu), kā arī sniedzot īsu pamatojumu, kāpēc iesniedzējs piesaka konkursam tieši šo objektu. Pieteikumus konkursam pieņems līdz 23. decembrim.

Konkursa pieteikumu anketas ir pieejamas Kuldīgas novada pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Baznīcas ielā 1, Kuldīgā, kā arī pagastu pārvalžu telpās. Pieteikumus iespējams sūtīt arī pa e-pastu uz adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pieteikt telefoniski, zvanot pa tālruni 27020754.

Pieteikumus reģistrēs vairākās kategorijās: atsevišķi vērtēs skatlogus, ēku fasādes un priekšpagalmus, viensētas, oriģinālākos dekorus un ar rokām veidotus rotājumus. Konkursa vērtēšanas komisija izvērtēs pieteikumus, ņemot vērā konkrētā objekta noformējuma atrašanās vietu, rotājumus, kompozīciju un krāsu, formu, lietoto materiālu atbilstību apkārtējai videi, ēkas arhitektūrai, kā arī idejas oriģinalitāti.

Pirmās vietas ieguvēji katrā nominācijā saņems naudas balvu EUR 75 apmērā un atzinības rakstu, bet pārējie – atzinības rakstus un pārsteiguma balvas.

Pieteikuma anketa

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Zane

    Kur tad šogad bija skaistāk rotātās ēkas pilsētā un novadā?

    29.01.2016 9:09:40
  • Sandra

    Īpaši patika veikala "Mežrozīte", Liepājas ielā, ineresantais un netradicionālais Ziemassvētku noformējums. Paldies par izdomu un pozitīvajām emocijām, ko guvu to apskatot.

    08.01.2016 21:21:15