Piešķir papildus finansējumu konkursam „Darīsim paši 2015”

Kuldīgas novada Domes deputāti 25. jūnija sēdē lēmuši piešķirt papildus finansējumu četriem pašvaldības iniciatīvu konkursa „Darīsim paši” projektu iesniedzējiem.

Ņemot vērā lielo iedzīvotāju atsaucību un interesi par konkursu „Darīsim paši”, žūrijas komisija pieņēma lēmumu atbalstīt 44 projektus plānoto 40 vietā par atbalsta summu līdz EUR 600 katram, papildus piešķirot EUR 1999,36.

Kopējā summa, kas atvēlēta projektiem no pašvaldības budžeta, ir EUR 25 999,36, kas dos vairāk iespēju iedzīvotājiem pašiem īstenot savas ieceres publiskā vidē.

Pašvaldības iniciatīvas konkurss „Darīsim paši” ir noslēdzies un žūrijas komisija projektus ir apskatījusi. Šogad pavasarī iesniegto projektu skaits bija krietni lielāks nekā parasti – pavisam iesniegti 83 pieteikumi.

Pieteikumi, kā ik gadu, ir daudzveidīgi – tiks sakārtotas kāpņu telpas un laukumi, baznīcas un kapsētas, izveidoti bērnu rotaļu laukumi, sporta un atpūtas vietas, darināti suvenīri un tautas tērpi. Projektus iesniegušas gan iedzīvotāju grupas, gan biedrības.

Projektus varēs realizēt līdz 25. septembrim, pēc tam žūrija visus apmeklēs un vērtēs padarīto.

Vēlam veiksmi ieceru īstenošanā visiem konkursa uzvarētājiem!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav