Aktuālās izsoles

Lai Kuldīgas novada pašvaldības aktuālās izsoles vieglāk būtu uztveramas, tās apkopotas, izmantojot tīmekļa karšu servisu Google Maps.
Atzīmēto īpašumu reālā atrašanās vieta var atšķirties!

Ārkārtas situācija ieviesusi izmaiņas arī pašvaldības rīkoto izsoļu norisē. Tā kā pašvaldībā klientu apkalpošana klātienē nenotiek, par izsoļu noteikumiem un informāciju par nekustamo īpašumu jāinteresējas pa tālruni 63350143 vai pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Par izsoles pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu var konsultēties pa tālruni 63350143.Lai samazinātu pieteikšanos izsolēm klātienē, aicinām izmantot elektroniskās pieteikšanās formas, pie Domes ēkas Kuldīgā, Baznīcas ielā 1 izvietoto pastkasti dokumentiem vai pasta pakalpojumus.

Iepriekš izsludinātās izsoles, kas norisināsies līdz 27. aprīlim, varēs notikt, ja izsolē pieteiksies ne vairāk kā viens pretendents. Lai ievērotu piesadzības pasākumus, izsole notiks ārpus telpām. Gadījumos, ja uz vienu īpašumu pieteiksies vairāk nekā viens pretendents, izsole tiks pārceltas vai atliktas.

Pēc 27. aprīļa visas izsoles norisināsies attālināti, izsoles veids būs rakstiska izsole.

< SKATĪT AKTUALITĀTES