Pārtrauc nomas tiesību līgumu par reklāmas izvietošanu sabiedriskā transporta pieturvietu nojumēs

25. februāra Kuldīgas novada Domes sēdē, pamatojoties uz SIA “Moon AD” iesniegumu, tika nolemts pārtraukt nomas tiesību līgumu par reklāmas izvietošanu sabiedriskā transporta pieturvietu nojumēs un jauna konkursa izsludināšanu.

Līgums “Par pieturvietu nojumju nomu, apsaimniekošanu un reklāmas izvietošanu” ar SIA “Moon AD” bija noslēgts 2014. gada 10. janvārī, pamatojoties uz izsoles rezultātiem.  Saskaņā ar līgumu nomā tika nodotas Kuldīgas pilsētas robežās esošās sešas sabiedriskā transporta pieturvietu nojumes:

  • pie veikala „Maxima”, Mucenieku ielā 34;
  • pie veikala „Rimi”, Mucenieku ielā 33A;
  • pie veikala „Vējiņš” Planīcas ielā 1;
  • pie veikala „Vējiņš” Mucenieku ielā 30;
  • Piltenes ielā 24 un
  • Piltenes iela 33.

Līgums paredzēja, ka pieturvietu nojumēs iespējams izvietot reklāmas materiālus, taču pieturvietu nojumes nepieciešams arī regulāri kopt, mazgāt stiklus, novērst bojājumus, mainot stiklojumu un/vai bojātās konstrukcijas. Līgums ar SIA “Moon AD” tiek pārtraukts ar 2016. gada 1. februāri, ja nomnieks veic pieturvietu esošo defektu novēršanu un samaksā nomas maksas parādu un rēķinu par nomas periodu.

Ņemot vērā esošo interesi par reklāmas materiālu izvietošanas tiesību iegūšanu pašvaldības sabiedriskā transporta pieturvietu nojumēs, kā arī nepieciešamību panākt, ka pieturvietu nojumes tiek uzturētas pienācīgā kārtībā, pašvaldība rīkos nomas tiesību izsoli, lai nodrošinātu vienlīdzīgas iespējas potenciālajiem piegādātājiem iegūt reklāmas izvietošanas iespējas sabiedriskā transporta pieturvietu nojumēs.

Nomas tiesību izsole notiks 2016. gada 4. aprīlī plkst. 13.00, Kuldīgas novada Domes mazajā zālē.

Izsoles noteikumi

< SKATĪT AKTUALITĀTES