Īvandē aizvadītas Kuldīgas novada sporta spēles

11 vasaras
Foto: Gunārs Gertners

3. augustā Īvandē aizvadītas Kuldīgas novada sporta spēles, kurās šogad piedalījās vairāk nekā 300 dalībnieku. Sporta spēles aizvadītas veselības nostiprināšanas kustības “Sports visiem” ietvaros.

Šogad dalībnieki sacentās futbolā, strītbolā, florbolā, volejbolā, tūrisma sacensībās, lielajā stafetē, smaguma vilkšanā, kā arī piecās vieglatlētikas disciplīnās. Interesanti, ka dalībnieku skaits pagastu delegācijās būtiski atšķīrās, piemēram, Pelču pagastam bija tikai divi sportisti, turpretim Turlavai un Vārmei vairāk nekā 30.

Lai dalībniekiem šogad krosā nebūtu vienmuļi jāskrien stadionā, tika izmainīta trase, kura vijās arī ap Īvandes muižas dīķi. Tikmēr tūrisma sacensībās dalībniekiem bija jāceļ teltis, piecu dalībnieku sastāvā jāpārvietojas ar koka kājām, kā arī jāpilda citi uzdevumi uz laiku.

Papildus klasiskajiem sporta veidiem dalībniekiem bija jāsacenšas arī smaguma vilkšanā, kurā uz ātrumu kravas auto bija jānogādā no viena punkta uz otru. Šajā disciplīnā visveiklākie, tikai par sekundes simtdaļu apsteidzot Kabiles vienību, izrādījās mājiniece Īvande. Vieglatlētikas sacensību kopvērtējumā uzvaras laurus plūca Turlavas pagasts, otrajā pozīcijā ierindojās Vārmes pagasts, bet bronzu ieguva Kabiles sportisti.

Klasiskajos sporta veidos, kā arī tūrisma un smaguma vilkšanā, visvairāk godalgas ieguva Turlavas un Alsungas komandas, kam sekoja Kuldīga un Īvande.

“Kopumā pasākums, manuprāt, izdevās ļoti labs, jo priecēja laikapstākļi,” stāsta Kuldīgas novada sporta skolas direktors Agris Kimbors. “Liels paldies Īvandes pagastam, kas bija parūpējies par lieliskiem sacensību apstākļiem. Īpašs paldies Īvandes pagasta pārvaldes vadītājai Andai Uplejai, kura kopā ar saviem kolēģiem bija paveikusi lielu darbu. Arī dalībnieki bija apmierināti, viņiem bija laba diena,” rezumē A. Kimbors.

Vieglatlētikas rezultāti

Komandu rezultāti

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav