Padurē izveidots amatierteātra kolektīvs

padure

Katru otrdienu plkst. 19.00 Kuldīgas novada Padures pagasta pārvaldes ēkā profesionāls aktieris Kārlis Neimanis aicina uz amatierteātra mēģinājumu. Gaidām ikvienu, kuram ir vēlme sevi pilnveidot un uzzināt daudz jauna par to, kā iestudē izrādes, kā sevi atraisīt, lai varētu uzstāties auditorijas priekšā un kā attīstīt sevī runas un kustību mākslu.

Par mēģinājumu laiku un biežumu vēl vienojamies, lai visi interesenti var apmeklēt katru mēģinājumu. Kārlis ir pārliecināts, ka ikviens var būt aktieris. Viņš darbā ar aktieriem iegulda lielu enerģiju, lai atraisītu tos, pildot dažādus iesildīšanās vingrinājumus, kas rada smaidu un atbrīvotības sajūtu.

Padures amatierteātris ir bez dalības maksas. Jau šobrīd ir iecerēts piedalīties dažādos pasākumos un plānoti izbraukumi. Ja jūti, ka vēlies sevi pilnveidot, mācīties brīvā un nepiespiestā vidē daudz jaunu, nāc! Esi laipni aicināts pievienoties Padures pagasta amatierteātra kolektīvam. Plašāka informācija pa tālr. 28887059 vai e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav