Kuldīgas novada Padurē rīko nakts orientēšanās pasākumu “Naktskrekls 2015”

Publicitātes foto

Piektdien, 25. septembrī, plkst. 19:30 Kuldīgas novada Padures pagasta Vēgas ciema “Mežos” norisināsies atvasaras jaukākais vakars kopā ar ikgadējo nakts orientēšanās pasākumu “Naktskrekls 2015”.

Šoreiz pasākuma dalībniekus gaida jauna pasākuma vieta un noslēpumiem un notikumiem bagāta rudens nakts Padures pagastā. “Naktskrekls” ir pārsteigumiem bagāts, interesants, aktīvs un atraktīvs nakts orientēšanās pasākums bez laika kontroles. Būs kontrolpunkti, ugunskurs, zupa un izklaide ar sportiskiem elementiem, kā arī dažādi pārsteigumi.

Pasākuma organizatori aicina dalībniekus uzvilkt atbilstošu apģērbu un doties atraktīvā nakts piedzīvojumā svaigā gaisā pa Padures pagasta ārēm un mežiem.

Komandas aicinātas pieteikties līdz 23. septembrim. Komandas sastāvā jābūt 4 cilvēkiem (vecumam nav nozīmes). Kādam no komandas dalībniekiem jābūt vecākam par 18 gadiem. Komandām jābūt vienojoši noformētām, un katram komandas dalībniekam jāņem līdzi atstarotājs un kabatas baterija. Par dalību pasākumā komandas aicinātas ziedot 7 EUR.

Pasākuma norises dienā, 25. septembrī, no plkst. 19:30 norisināsies komandu reģistrēšanās, bet plkst. 20:30 tiks dots starts, un komandas startēs ik pa 5 minūtēm.

Papildu informācija un komandu pieteikšana pa tālruņiem 26550695 (Indra) un 29726260 (Andris).

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav