Darīsim paši

Cienījamie Kuldīgas novada iedzīvotāji! Jums ir unikāla iespēja pašiem kaut ko darīt savas apkārtējās vides uzlabošanā! Tāpēc Kuldīgas novada pašvaldība izsludina konkursu „DARĪSIM PAŠI”.

Konkursa mērķis ir uzlabot Kuldīgas pilsētas/novada iedzīvotāju dzīves kvalitāti ar pašu iedzīvotāju iniciatīvu gan fiziskajā gan sociālajā jomā.

Kā tas darbojas?

Jebkura iedzīvotāju grupa var iesniegt projektu, kas ir saistīts ar dzīves kvalitātes uzlabošanu, un ko pati grupa spēj īstenot. Žūrija pārbaudīs vai projekts atbilst vērtēšanas kritērijiem. Ja tā, tad grupa saņems EUR 600 kā līdzfinansējumu projekta īstenošanai.

Kurš var piedalīties?

Piedalīties var ikviens. Piedalīties var jau esošas organizācijas vai tādas grupas, kas izveidotas tikai šī konkursa ietvaros. Grupām pašām jāizvēlas savi projekti, kuru mērķis ir apkārtējās vide uzlabošana.

Projektu piemēri:

  • bērnu rotaļu laukumu izbūve;
  • vietējas avīzītes izveidošana;
  • kultūras nama vai citas visiem nozīmīgas ēkas restaurācija;
  • sporta laukuma izbūve;
  • u.c..

Pēc pieteikumu saņemšanas žūrija izraudzīs 40 labākos. Šajā gadījumā priekšroka būs tiem projektiem, kas būs labāk izstrādāti un finansiāli pamatoti.

''Sabiedrība ar dvēseli'' žurnāls par Latvijā realizētajiem projektiem

Kā pieteikties konkursam?

Reģistrācijas veidlapu ir jāaizpilda un jānogādā Kuldīgas novada Domē līdz līdz 2018. gada 5. aprīlim.

Pēc projekta iesniegšanas sekos žūrijas vizīte un pēc mēneša uzzināsiet, vai jūsu projekts ir guvis atbalstu.

NOLIKUMS

PIETEIKUMA VEIDLAPA

Būvniecības nosacījumi

Grupas gala ziņojums

Realizētie projekti

Darbojieties paši un darbojieties kopā!

Kopā darbošanās sniedz lielu gandarījumu un prieku. Izvēlēties paši savu projektu, izplānojiet to un īstenojiet to kopā ar saviem draugiem. Tas prasīs daudz darba, bet sniegs lielu gandarījumu. Doma „Darīt pašiem” ir konkursa pamatā, bet tas nenozīmē, ka nevarēs pieņemt un izmantot cita veida palīdzību. Būs reizes, kad bez profesionālas palīdzības nevarēs iztikt, piemēram, lai ievilktu gāzi vai elektrību. Svarīgi būs arī ievērot vietējos normatīvos aktus.

„Darīsim paši” vadīs un koordinēs Kultūras darba speciāliste Terēza Strauta, kurai jautājumu gadījumā var zvanīt pa tālruni 27020793, 63322371 vai rakstīt e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 
 
 
 
 

< SKATĪT AKTUALITĀTES