Trīspadsmito reizi aicina uz Kuldīgas pusmaratonu

maratons
Publicitātes foto

11. augustā Kuldīgā norisināsies 13. Kuldīgas pusmaratons – skriešanas seriāla “Bigbank skrien Latvija” 6. posms. Kuldīgas pusmaratona trase, kā ierasts, vīsies cauri pilsētai, ļaujot skrējiena dalībniekiem izbaudīt Kuldīgas skaistākās vietas, unikālo vecpilsētu un gleznainās ainavas.

Šogad Kuldīgas pusmaratons atšķirībā no iepriekšējām reizēm sāksies pēcpusdienā, lai vakarā pēc pēc veiksmīgi aizvadīta skrējiena tā dalībnieki varētu doties uz Latvijas simtgades zaļumballi plkst. 21.00 Kuldīgas Pilsētas dārzā. Simtgades zaļumballes šajā dienā notiks visā Latvijā, jo tieši 11. augusts iezīmē simts dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas. Kuldīgas zaļumballē spēlēs grupa “La Bamba”.

Kuldīgas pusmaratona starts un finišs, kā ierasts, būs Kuldīgas estrādē. Sacensības sāksies ar mazuļu rāpošanu plkst. 15.30, kam sekos bērnu skrējiens plkst. 16.00. Plkst. 17.00 tiks dots starts BTA skrējienam un nūjošanas distancei 5,27 km garumā, bet 18.00 startēs pusmaratonisti un tie, kuri būs izvēlējušies piedalīties 10,5 km garajā NIKE skrējienā.

Par godu Latvijas simtgadei šogad sacensību programmā iekļauts īpašs jaunums “Mans skrējiens Latvijai” – iespēja piedalīties īsā, bet aizraujošā skrējienā. Tā ir jauna 2 km gara distance bez laika kontroles un ātrāko apbalvošanas, kurā var piedalīties ikviens bez vecuma ierobežojuma. Sacensību uzvarētājus apbalvos plkst. 21.00.

Ar sacensību programmu, trasi un nolikumu iepazīties, kā arī reģistrēties 13. Kuldīgas pusmaratonam iespējams:  http://bigbankskrienlatvija.lv/lv/kuldigas-posms/

Kuldīgas novada iedzīvotāji aicināti izmantot īpašo piedāvājumu, piesakoties Kuldīgas vieglatlētikas manēžā Kuldīgā, Dzirnavu ielā 13, līdz 7. augustam par sākuma cenu.

Informācija par naktsmītnēm Kuldīgā un tās apkārtnē pieejama www.visit.kuldiga.lv, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , mob. tālrunis: 29334403, tālrunis / fakss: 63322259. Sacensību organizatori piedāvā iespēju nakšņot arī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā, Dzirnavu ielā 13 – līdzi jāņem savs matracis un citas gulēšanai nepieciešamās lietas, izmaksas vienam cilvēkam – EUR 4. Manēžā būs iespēja nomazgāties siltā dušā, apmeklēt labierīcības un uzvārīt karstu ūdeni tējai vai kafijai. Aicinām pieteikties pa tālruni 63321942 vai 29180358.

Sacensības rīko Kuldīgas novada Dome, Kuldīgas novada sporta skola un sporta klubs “Katrīna”. Uz tikšanos Kuldīgā!

Turpmākai informācijai: Ivo Solomahins, Sacensību organizatore, tālr. 26 579 494,  e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav