Kuldīgā Muzeju naktī aicina ļauties “Uguns (un) Nakts” valdzinājumam

uguns
Publicitātes foto

Sestdien, 19. maijā, Kuldīgā, 1905. gada parkā Muzeju nakts programmas ietvaros plkst. 22.00 sāksies 4. Mākslas kaleidoskops ,,Uguns (un) Nakts”.

Pārsteidzošs, spožs un dzīvi apliecinošs pasākums krāšņā nakts varavīksnē sapludinās dažādus mākslas veidus, sākot no gaismas un dzīvā uguns saspēles, turpinot ar teātra un kino spēku, kustību skaistumu un joprojām spēcīgāko jūtu izpausmi – DZĪVO VĀRDU.

To šajā tehnoloģiju laikmetā bieži aizstājam ar standarta emocijzīmēm, tēmturiem un mirkļbirkām, bet, šādi izliekot savu dzīvi uz viedierīču ekrāniem, garām var paslīdēt tik vienkāršas, bet svarīgas lietas kā sarunas, tikšanās, uzticēšanās, mīlestība un atbildība, prasme dzīvot ŠEIT un TAGAD, nevis veģetēt pasaules tīmekļa dzīlēs.

,,Uguns (un) Nakts” piedāvās mūžam skrejošajam, visu zinošajam un virtuālsabiedrības atzinības alkstošajam mūsdienu cilvēkam (,,Homo Technologicus”) šajā piedzīvojumu naktī doties atpakaļ pie galvenā. Pie GAISMAS sevī.

To meklēsiet milzu diskobumbu spožajos atspulgos, vilinošā 3D dižekrānu ņirbā, sastapto nakts tēlu sejās, uguns rotaļās un ēnu paslēpēs, ejot caur MŪŽĪGĀS GAISMAS tuneli vai vērojot zvaigžņu atspulgus ūdenī un ieklausoties naktsputnu čukstos. Sajūtot, ka ne jau uguns žonglieri, liesmu rozes vai krāsainas strūklakas dāvās LAIMI. Tai pietiks ar sajūtu, ka esi MĀJĀS, pie ģimenes, draugiem, savā Latvijā.

Mēs piedāvājam ceļu pretī GAISMAI. Cik tālu to iet, atkarīgs no jums pašiem.

Nāciet, ļaujieties ,,Uguns (un) Nakts” valdzinājumam! Otrreiz TĀ vairs nebūs nekad…

Pasākumu rīko Kuldīgas novada pašvaldības aģentūra “Kuldīgas kultūras centrs”.

Mākslas kaleidoskops “Uguns (un) nakts” pirmoreiz notika 2015. gadā Raiņa un Aspazijas zīmē, izpelnoties apmeklētāju atzinību par oriģinālo ideju un tās realizāciju.

AFIŠA

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav