VID seminārs par izmaiņām nodokļu reformas ietvaros


Lai skaidrotu, kā šogad spēkā stājušās izmaiņas dažādos nodokļu normatīvajos aktos ietekmē dažādas iedzīvotāju grupas, arī šī gada februārī aicinām ikvienu interesentu apmeklēt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) bezmaksas semināru "Aktualitātes nodokļu normatīvajos aktos no 2018. gada dažādās Latvijas pilsētās."

2018. gada februārī VID bezmaksas seminārs Kuldīgā notiks 20.02.2018. Liepājas ielā 48 (lielā zāle) plkst. 10.00.

Konkrēta informācija par semināru norises vietām un laikiem, kā arī iespēja tiem pieteikties elektroniski pieejama VID tīmekļa vietnes sadaļā Aktualitātes/Notikumi. Turpat pieejami arī semināru materiāli, ar kuriem iespējams iepazīties vēl pirms semināra un klātienē uzdot jau konkrētus interesējošos jautājumus.

VID tīmekļa vietnē pieejama arī atsevišķa sadaļa privātpersonām un uzņēmējiem “Kā mani ietekmēs nodokļu reforma?”, bet sadaļā Aktualitātes/VID semināru materiāli - līdz šim jau notikušo semināru prezentācijas un video ieraksti. Aktuālā informācija par izmaiņām nodokļu reformas ietvaros, kā arī atbildes uz biežāk uzdotajiem iedzīvotāju jautājumiem tiek publicētas arī VID Facebook profilā.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā iedzīvotāji var zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, vērsties ikvienā VID klientu apkalpošanas centrā, vai arī uzdot jautājumus rakstiski VID tīmekļvietnes sadaļā Kontakti.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav