Vokālie ansambļi

Vokālais ansamblis "Trifeles"

Jauktais ansamblis ir izveidojies 2015. gadā no Kuldīgas skanīgākajām balsīm, apvienojot Karameles un Triumfu vienā kolektīvā. Jauktie ansambļi ir vērtība, tādēļ Kuldīga var lepoties, ka jaunieši vēlas dziedāt un radīt skanīgu, mūsdienīgu un krāsainu skanējumu, kas uzrunā un pārsteidz. Kolektīva savstarpējā saskaņa rada lielisku komandas darbu, tiekot galā ar sarežģītāko repertuāru un satraukumu atbildīgos ansambļa brīžos. Trifeļu humora izjūta un vēlme pēc spontanitātes dzīvē rada neaizmirstamus piedzīvojumus, tāpēc vēlme dziedāt un radīt ko neaizmirstamu uz skatuves - neizsīkst! Kaut ansambli lielākoties veido jau studējoši jaunieši, viņi atgriežas, satiekas un rada mūziku, ko vēlas sniegt saviem klausītājiem. Šī neizsīkstošā vēlme un patika dziedāt ir tā, kas ansambli ļauj pamanīt un tam pastāvēt. Ar katru koncertu, ar katru konkursu Trifeles paliek pārliecinātāki un skanējums unikālāks, paceļot latiņu visiem Latvijas jauktajiem ansambļiem.

Vadītāja: Agnese Čīče 
Kontakti: tel. 20060805, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Kuldīgas kultūras centrā

Vokālais ansamblis "Karameles"

Meitenes nu jau ir neatņemama Kuldīgas sastāvdaļa kopš 2012. gada novembra. Viņas izgaismo, iekrāso un piesātina Kuldīgas un visas Latvijas kultūras dzīvi. Katras meitenes balss tembrs, apvienojoties vienā ansamblī uzbur svaigas vēsmas, krāsainību un balsu patīkamā sajaukšanās rada to skanējumu, kas ir raksturīgs tikai Karamelēm. Repertuāra daudzveidība ir tā, kas meitenes atšķir no citiem kolektīviem. Viņas nepaliek pie klasiskām vērtībām, bet gan iet ārpus rāmjiem un izaicina sevi, apgūstot arvien daudzveidīgāku un sarežģītāku repertuāru, tādā veidā attīstot un paceļot ansambļa skanējuma kvalitāti. Mīlestība un attieksme pret mūziku, tas ir tas, kas liek meiteņu acīm iemirdzēties, gaisam elektrizēties un ansamblim kļūt par vienotu elementu uz skatuves. Gadiem kopā dziedot, Karameles ir kļuvušas stiprākas, pārliecinātākas, meitenes zina, ko vēlas un tiecas uz labāko, nemitīgi mainoties un radot. Katras ieguldītais darbs atspoguļojas ansambļa skanējumā, kas klausītājam liek nākt uz meiteņu koncertiem vēl un vēl. Karameles - tā ir bauda acīm un dvēselei!

Vadītāja: Agnese Čīče
Kontakti: tel. 20060805, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Kuldīgas kultūras centrā

Vokālais ansamblis "Triumfs"

Stiprā dzimuma pārstāvji ar lielo burtu. Viņiem nav divas reizes jāsaka, lai uzdziedātu! Ansamblis ir dibināts 2015. gada rudenī ar mērķi - Kuldīgā ir jābūt dziedošam puišu ansamblim! Viņiem nav problēmu kāpt uz skatuves un dāvāt daudzveidīgu skanējumu, apvienojot to ar priekpilnām un gaišām emocijām. Kad pirmo reizi Kuldīgā ieskanējās šis ansamblis - skatītāji gavilēja un bija patīkami pārsteigti - pilsētai ir savi puiši, kas dzied! Dziedāšana, tas nav vienīgais viņu talants - bungas, klavieres, ģitāra - šīs ir tikai dažas lietas, kas pilnveido viņu talantus, paspilgtina ansambli arī uzstāšanās reizēs. Puiši gūst lieliskus panākumus konkursos un skatēs, pierādot, ka ir darītāji un labi spēj apgūt sarežģītu repertuāru, to iznest un padarīt to daudzveidīgāku ar savu skanējumu. Triumfs ir pierādījums tam, ka puišu ansambļi neiznīkst, ir vajadzīgs tikai gribasspēks un aizrautība, lai radītu ko klausītājiem saistošu un interesantu! Un, kamēr Latvijā ir puiši, kas dzied, tikmēr viss ir kārtībā!

Vadītāja: Agnese Čīče
Kontakti: tel. 20060805, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Kuldīgas kultūras centrā

Ēdoles kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis "Nova"

Ēdoles kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis savu darbību uzsāk kā tradīciju ansamblis 1980. gadā un kā šī kolektīva turpinājums 2013. gada rudenī izveidojās jauns vokālais ansamblis "NOVA" Daces Jansones vadībā. Ansamblis ir sagatavojis vairākas programmas, kas saistīts ar latviešu tradīcijām, un uzstājas dažādos pasākumos pagastā un novadā. 2015. gadā kolektīvs ar labiem rezultātiem startēja Kuldīgas novada skatē, iegūstot 1. pakāpi un tiesības piedalīties Kurzemes novadu ansambļu skatē. 2016. gadā ansamblis atzīmēja savu trīs gadu jubileju.

Vadītāja: Dace Jansone
Kontakti: tel. 26039385
Mēģinājumi notiek Ēdoles kultūras namā

Kurmāles pagastā sieviešu vokālais ansamblis

Kurmāles pagastā sieviešu vokālais ansamblis savu darbību sāka 2013. gadā.  Ansamblī ir 10 dalībnieces. Kolektīvs katru gadu piedalās novada skatē, un ik gadu iegūto punktu skaits aug. Ansamblis ir uzstājies pagasta pasākumos, Rendas pasākumā "Eņģeļi pār Latviju”, Ziemassvētku ieskaņas koncertā Turlavā, savukārt Tautas mākslas svētkos ir bijusi sadziedāšanās ar Stendes vīru vokālo ansambli un Liepājas vīru kori "Dziedonis”. Tradicionāli Latvijas dzimšanas dienā un Ziemassvētkos tiek gatavota kopīga programma ar amatierteātri. Kolektīvs ir radošs, draudzīgs. Repertuāru izvēlas ansambļa vadītāja, pārrunājot to ar dalībniecēm.

Vadītāja: Inga Dubure
Kontakti: tel.29374694 , e- pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Kurmāles pagasta Pasākumu zālē

Laidu vokālais ansamblis "Vēja zvani”

Ansamļa repertuārs - latviešu komponistu dziesmas un tautas dziesmas. Ansamblis uzstājas Laidu pasākumos un brauc ciemos pie kaimiņu pagastiem. Par tradīciju kļuvusi Lieldienu uzstāšanās Valtaiķu baznīcā.

Vadītāja: Dagnija Šteinberga
Kontakti: tel. 28353686
Mēģinājumi notiek Laidu muižas labajā spārnā

Padures sieviešu vokālais ansamblis un senioru vokālais ansamblis

Vokālo ansambļu repertuārs ir ļoti daudzveidīgs. 2017. gadā sieviešu vokālajam ansamblim būs piecu gadu jubileja. Abi ansambļi aktīvi iesaistās pagasta pasākumos, kā arī dodas izbraukuos uz citiem novadiem un pagastiem.

Vadītāja: Anita Sāmiete
Kontakti: tel. 29520747, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Deksnē, pasākumu zālē

Pelču pagasta jauktais vokālais ansamblis "Avots"

Ansambļa divpadsmit dalībnieki pirmo reizi pulcējās kopā 2010. gadā un savu pirmo koncertu pelčiniekiem sniedz jau 2010.gada 18.novembrī. Pelču pagasts ir slavens ar saviem avotiem, tā arī radās nosaukums ansamblim.

Vadītāja: Jana Paipa
Kontakti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Pelču tautas namā

Snēpeles senioru vokālais ansamblis “Atvasara"

Ansambļa dalībnieces kopā dzied jau vienpadsmito sezonu, aktīvi koncertējot gan savā pagastā, gan viesojoties pie saviem daudzajiem draugiem. Kolektīvs ar saviem priekšnesumiem regulāri kuplina Snēpeles luterāņu baznīcas svētku dievkalpojumus, piedalās arī pagasta kultūras nama rīkotajos pasākumos.

Vadītāja: Dzintra Arāja
Kontakti: tel. 25904025
Mēģinājumi notiek Snēpeles pilī

Snēpeles sieviešu vokālais ansamblis "Mozaīka"

Sieviešu vokālajam ansamblim "Mozaīka” šī ir vienpadsmitā sezona. 2016. gada pavasarī kolektīvs svinēja savu jubileju un vārda došanas svētkus. "Mozaīka” regulāri piedalās kultūras nama rīkotajos koncertos.

Vadītāja: Silva Zālīte
Kontakti: tel. 28700608, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Snēpeles kultūras namā

Snēpeles vīru vokālais ansamblis

Vīru vokālais ansamblis kopā dzied divus gadus. Pirmo reizi dziedošie vīri sanāca kopā, lai kuplinātu kādreizējā kolhoza “Snēpele” atmiņu pasākumu, un pēc šīs uzstāšanās vīri izteica vēlēšanos turpināt dziedāt. Kolektīvs ar labiem panākumiem aizvadījis pirmā vokālo ansambļu skati.

Vadītāja: Silva Zālīte
Kontakti: tel. 28700608, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Snēpeles pilī

Turlavas sieviešu vokālais ansamblis “Viola”

Savas darbības sākumā Turlavas sieviešu vokālajais ansamblis bijis tradīciju ansamblis un tam ir sena vēsture. 2016. gada aprīlī Latvijas vokālo ansambļu konkursā „Viola” ieguva 3.pakāpi un kopā ar vadītāju Ivetu Vīksni nosvinēja 20 gadu jubileju. Ansamblis piedalās koncertos savā pagastā un dodas ciemos ārpus novada. Nu jau par tradīciju kļuvis vokālo ansambļu koncerts Turlavā “Adventi gaidot”. Ciemos tiek aicināti vokālie ansambļi no kaimiņu pagastiem un tālākiem novadiem, lai novembra beigās radītu svētku noskaņu vietējiem ļaudīm un ciemiņiem.

Vadītāja: Iveta Vīksne
Kontakti: tel. 29514470
Mēģinājumi notiek Turlavas kultūras namā

Vārmes jauktais vokālais ansamblis "Atbalss"

2013. gadā mainījās ansambļa vadītājs un arī dalībnieku sastāvs. Ansambli vada Inese Krūmiņa. Ansamblis ar savu uzstāšanos piedalījies vairākkārt Vārmes pagasta un Kuldīgas novada pasākumos – brīvdabas estrādes “Liepu birzs” sezonas atklāšanas koncertos, Līgo svētkos, Vārmes pamatskolas koncertos, Kuldīgas novada Tautas mākslas svētkos. Turpinot iesākto tradīciju, ansambļa vadītāja Inese Krūmiņa veido koncerta programmu labdarības koncertam „Torņu sasaukšanās” Vārmes Sv.Miķeļa baznīcā, kurā dalību ņem arī ansamblis „Atbalss”. Ansamblis viesojies un koncertējis pasākumos Pelčos, Turlavā, Skrundā, Kuldīgā, Ādažos. Ansamblim ir labi rezultāti Kuldīgas novada skatēs.

Vadītāja: Inese Krūmiņa
Kontakti: tel. 28374704, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Vārmes skolas mūzikas klasē

< SKATĪT AKTUALITĀTES