Kori

Jauktais koris "Ventava"

Jauktais koris “Ventava” uz savu pirmo mēģinājumu kopā sanāca 1971. gada 12. janvārī. Kopš kora dibināšanas tā vienīgā vadītāja ir diriģente Maruta Rozīte. Koristu skaits sniedzas tuvu pussimtam, apvienojot savā pulkā dažādu profesiju dziedāt gribētājus. Koris ir neatņemama mūsu pilsētas kultūras dzīves sastāvdaļa. Koncertējis teju vai visā Latvijā un daudzviet pasaulē. Dziedāšana koristus sapulcē, bet kopā notur kolektīva gars, humors un tradīcijas.

Vadītāja: Maruta Rozīte  
Kontakti: tel. 29272305, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek E. Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā

Kamerkoris "Rāte"

1990. gada rudenī, kad Latvija vēl bija lielo notikumu priekšvakarā, Kuldīgas Kultūras nama paspārnē mājvietu rada jauns, dziedošs kolektīvs, kas jau 26. sezonu nes kamerkoris “Rāte” vārdu. Koris veidojies no domubiedriem, kas uzskata, ka muzicēšana nav atslodze no ikdienas rūpēm, bet gan – sevis apliecināšana, radot prieku citos. Koris aktīvi iesaistās gan pilsētas mūzikas dzīvē, gan bieži koncertējot visā Latvijā un daudzviet pasaulē. Savu īpašo skanējumu koris ieguvis, gadiem meklējot un izkopjot sev raksturīgo muzicēšanas veidu, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu klausītāju.

Vadītājs: Andis Groza
Kontakti: tel. 29422549, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Kuldīgas kultūras centrā

Jauniešu koris "Lai top"

Koris dibināts 2008.gadā kā Kuldīgas BJC koris. Kopš 2013. gada septembra koris darbojas Kuldīgas kultūras centra paspārnē. Neilgajā kora pastāvēšanas laikā gūti labi panākumi Latvijas mēroga skatēs un konkursos. Šobrīd korī dzied dalībnieki no 13-22 gadu vecumam.

Vadītāja: Jana Paipa
Kontakti: tel. 29155295, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Kuldīgas kultūras centrā

E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas bērnu koris "Cantus"

Ernesta Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolas meiteņu koris “Cantus” pastāv jau 40 gadus un līdz šai dienai to vada kora dibinātāja, skolas direktore un diriģente Maruta Rozīte. Meitenes vecumā no 8 līdz 18 gadiem apgūst dažādu instrumentu spēli (flautas, klavieres, vijoles, akordeona u. c.), kā arī dziedāšanu. Atzinības un apbalvojumi starptautiskā līmenī, kā arī koncertceļojumi pasaulē liecina par kora “Cantus” augsto dziedāšanas prasmi.  Korim ir plašs repertuārs, sākot no renesanses, baroka, klasikas līdz mūsdienu kora skaņdarbiem.  Koris “Cantus” koncertprogrammu izpilda no galvas dažādās valodās ar sev raksturīgo un skaisto balss skanējumu. Latviešu tautas tērpi, kustību horeogrāfija un deju elementi vienmēr gūst lielu publikas atsaucību.

Vadītāja: Maruta Rozīte
Kontakti: tel. 29272305, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek E.Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā

< SKATĪT AKTUALITĀTES