Amatierteātri

Kuldīgas "Amatierteātris"

1988. gada 18. novembris ir laiks, kad oficiāli savu darbību iesāka Kuldīgas "Amatierteātris". Ir spēlētas dažādas izrādes – smeldzīgas, pikantas, komēdijas, traģēdijas, bet visu pamatā ir cilvēks. Bez kolektīva līdzdalības neiztikt mūsu pilsētas un novada kultūras dzīves pasākumos. Priecēti skatītāji arī daudzviet citur Latvijā.

Vadītāja: Dace Priede
Kontakti: 29493292, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Kuldīgas kultūras centrā

Jauniešu teātris "Focus", bērnu teātris "Focus"

Jauniešu teātris “Focus” savu radošo darbību sāka 1997. gadā. “Focus” bērnu teātrī darbojas bērni no 7-14 gadiem, bet jauniešu teātri veido 15-25 gadīgi jaunieši. Nodarbībās tiek apgūta skatuves runa, aktiermeistarība, improvizācija, klasika, deju etīdes. “Focus” piedalījies daudzos projektos, kas realizēti pilsētas, novada, reģiona valsts un starptautiskā mērogā.

Vadītāja: Daiga Pirtniece 
Kontakti: tel. 26456091, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Kuldīgas kultūras centrā

Kurmāles pagasta amatierteātris

Kurmāles pagasta amatierteātris sācis savu darbību septiņdesmitajos gados un ar nelieliem pārtraukumiem darbojas līdz mūsdienām. 2013. gadā  tika izveidots jauns kolektīvs, kuru vada Gunta Krauze. Mēģinājumi notiek Kuldīgas BJC. Katru gadu amatierteātris piedalās novada skatēs, pilsētas svētkos, izbraukumos, kā arī pagasta pasākumos.

Šobrīd repertuārā ir  L.Brīdakas dzejas izrāde "Soļi tumsā", tiek gatavotas trīs jaunas lugas un dzejas kompozīcija Ziemassvētkiem. Teātrī darbojas 15 dalībnieki.

Vadītāja: Gunta Krauze
Kontakti: tel. 26412892, e- pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Kuldīgas BJC zālē

Laidu amatierteātris

Amatieru teātris atsācis savu darbību pēc dažu gadu pārtraukuma, kolektīvu veido dažādu paaudžu dalībnieki - no jauniešiem līdz pensionāriem. Režisore atrod piemērotu lomu katram. Teātrī tiek iestudē komēdijas, lai pašiem un skatītājiem ir jautri.

Vadītāja: Raimonda Vilmane
Kontakti: tel. 27843792
Mēģinājumi notiek Laidu pagasta "Bitītē"

Snēpeles amatierteātris

Vecākais un tradīcijām bagātākais kolektīvs Snēpeles kultūras namā ir amatierteātris. Šajā sezonā kolektīvs atzīmē savu 95 gadadienu. No 2001. gada amatierteātra režisore ir Raimonda Vilmane. Teātrī darbojas septiņpadsmit dažāda vecuma  aktieri, kopā viņi jūtas kā liela ģimene ar savu teātra mīlestību, spēlēt prieku un tradīcijām. Projektā "Darīsim paši” 2011. gadā kolektīvs izgatavoja jaunas dekorācijas. Savās izrādēs ir izspēlēti kalpu un saimnieku laiki, kolhozu gadi, bet tagad laiks mūsdienām.

Vadītāja: Raimonda Vilmane
Kontakti: tel. 27843792, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Snēpeles kultūras namā

Turlavas amatierteātris

Amatierteātris darbojas piecus gadus un nu jau par tradīciju kļuvis, ka teātris pirmizrādi rāda 23. jūnijā Turlavas Dižgaiļu parka estrādē.

Vadītāja: Zanda Spuļģīte
Kontakti: tel.26263960
Mēģinājumi notiek Turlavas kultūras namā

Vārmes dramatiskais kolektīvs "Es un Tu"

Amatierteātra vadītāja ir Lida Čevere. Amatierteātris darbojas kopš 2007. gada. Kolektīvā apvienojušies dažāda vecuma cilvēki, kuriem patīk „dulloties” un kuri mīl spēlēt teātri. Kolektīvs ir ļoti radošs un talantīgs. Katru sezonu tiek iestudēta viena luga. Savas lugas amatierteātris izrādījis tuvākos un tālākos Latvijas novados, piedalījušies dažādos festivālos un salidojumos. Amatierteātris “Es un Tu” bija Vispārējo latviešu dziesmu un Deju svētku dalībnieks 2018.gadā un izrādi “Tie paši oši” (E.Sniedze) spēlēja uz Dailes teātra skatuves.

Bez kolektīva klātbūtnes un darbošanās nav iedomājami Vārmes pagasta kultūras pasākumi.

Vadītāja: Lida Čevere
Kontakti: tel. 26111611, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi notiek Vārmes skolas zālē

< SKATĪT AKTUALITĀTES