Amatierteātri

Kuldīgas "Amatierteātris"

Kuldigas amatierteatris

1988. gada 18. novembris ir laiks, kad oficiāli savu darbību iesāka Kuldīgas "Amatierteātris". Ir spēlētas dažādas izrādes – smeldzīgas, pikantas, komēdijas, traģēdijas, bet visu pamatā ir cilvēks. Bez kolektīva līdzdalības neiztikt mūsu pilsētas un novada kultūras dzīves pasākumos. Priecēti skatītāji arī daudzviet citur Latvijā.

Vadītāja: Dace Priede
Kontakti: tel. 29493292, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi: pirmdienās un ceturtdienās Kuldīgas kultūras centrā

Kurmāles pagasta amatierteātris

Kurmāles amatierteātris

Kurmāles pagasta amatierteātris sācis savu darbību septiņdesmitajos gados un ar nelieliem pārtraukumiem darbojas līdz mūsdienām. 2013. gadā  tika izveidots jauns kolektīvs, kuru vada Gunta Krauze. Mēģinājumi notiek Kuldīgas BJC. Amatierteātris cenšas piedalīties novada skatēs, pilsētas svētkos, izbraukumos, kā arī pagasta pasākumos.

Vadītāja: Gunta Krauze
Kontakti: tel. 26412892, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi: notiek Kuldīgas BJC zālē

Laidu amatierteātris

Amatierteātris atsācis savu darbību pēc dažu gadu pārtraukuma, un kolektīvu veido dažādu paaudžu dalībnieki - no jauniešiem līdz pensionāriem. Režisore atrod piemērotu lomu katram. Teātrī tiek iestudētas komēdijas, lai pašiem un skatītājiem ir jautri.

Vadītāja: Raimonda Vilmane
Kontakti: tel. 27843792, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi: Laidu pagasta "Bitītē"

Snēpeles amatierteātris

Snēpeles amatierteātris

Vecākais un tradīcijām bagātākais kolektīvs Snēpeles kultūras namā ir amatierteātris. 2019. gadā kolektīvs nosvinēja savu simto jubileju. No 2001. gada amatierteātra režisore ir Raimonda Vilmane. Teātrī darbojas dažāda vecuma aktieri, kopā viņi jūtas kā liela ģimene ar savu teātra mīlestību, spēlēt prieku un tradīcijām. Savās izrādēs ir izspēlēti kalpu un saimnieku laiki, kolhozu gadi, bet tagad laiks mūsdienām.

Vadītāja: Raimonda Vilmane
Kontakti: tel. 27843792, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi: Snēpeles kultūras namā

Turlavas amatierteātris

Amatierteātris darbojas no 2009. gada un nu jau par tradīciju kļuvis, ka katru gadu pirmizrādi rāda 23. jūnijā Turlavas “Dižgaiļu” parka estrādē.  Ar izrādēm ciemojas arī citos pagastos.

Vadītāja: Zanda Spuļģīte
Kontakti: tel. 26263960
Mēģinājumi: Turlavas kultūras namā

Vārmes dramatiskais kolektīvs "Es un Tu"

Amatierteātra vadītāja ir Lida Čevere. Amatierteātris darbojas kopš 2007. gada. Kolektīvā apvienojušies dažāda vecuma cilvēki, kuriem patīk „dulloties” un kuri mīl spēlēt teātri. Kolektīvs ir ļoti radošs un talantīgs. Katru sezonu tiek iestudēta viena luga. Savas lugas amatierteātris izrādījis tuvākos un tālākos Latvijas novados, piedalījušies dažādos festivālos un salidojumos. Amatierteātris “Es un Tu” bija Vispārējo latviešu dziesmu un Deju svētku dalībnieks 2018. gadā un izrādi “Tie paši oši” (E.Sniedze) spēlēja uz Dailes teātra skatuves. Bez kolektīva klātbūtnes un darbošanās nav iedomājami Vārmes pagasta kultūras pasākumi.

Vadītāja: Lida Čevere
Kontakti: tel. 26111611; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mēģinājumi: Vārmes pamatskolas zālē

< SKATĪT AKTUALITĀTES