Ar “Kalna pagalma” koncertiem Kuldīga ieskandina vasaras festivālu sezonu

Ieskandinot vasaras koncertsezonu, no 27. maija līdz 17. jūnijam Kuldīgas vecpilsētas sirdī vārtus vērs Kalna pagalms - vieta, kur muzikāli romantiskā gaisotnē baudīt neaizmirstamus vasaras vakarus kopā ar populāriem pašmāju un ārzemju mūziķiem. Četrās nedēļas nogalēs uz pagalma skatuves kāps: Carnival Youth, SHIPSEA, Arstarulsmirus, Tautumeitas un igauņu grupa Ewert And The Two Dragons. Koncertu sezonu Kuldīgā no 20. līdz 23. jūlijam ar vērienu turpinās festivāls “Kuldīgas vasaras vitrāžas,” kur uz brīvdabas koncertu aicinās dziedātājs Dons.

“Kalna pagalms” Kuldīgā pulcē gan pašmāju, gan ārzemju mūziķus

“Kalna pagalma” koncertus sestdien, 27. maijā plkst. 21:30, atklās “Carnival youth”. Klausītājus priecēs grupas populārākie skaņdarbi, kas apvieno melodiskumu un jauneklīgu melanholiju ar alternatīvā roka un indī mūzikas enerģiju.

Sestdien, 10. jūnijā plkst. 21:30, Kuldīgas vecpilsētas “Kalna pagalmu” ieskaus maģiskā siltā gaisma, kad uz skatuves kāps SHIPSEA ar pavadošo grupu – Gabriēlu Zvaigznīti, Miķeli Putniņu, Rūdolfu Dankfeldu un Kārli Jostu. Koncertā būs dzirdama mūzika no albuma “Apgaismo mani”, kurš saņēma “Zelta Mikrofonu” kā Gada labākais ieraksts ar tādām dziesmām kā – "Pie upes", "Tavi viļņi", "Siltā gaismā", kā arī pazīstamākie skaņdarbi, no citiem albumiem - "Taviem ceļiem", "Citu vārdu", "Mežaparks". Un, protams, Imanta Kalniņa repertuārs.

Piektdien, 16. jūnijā plkst. 21:30, “Kalna pagalmu” pieskandinās mūziķis Arstarulsmirus. Koncertā tiks atskaņotas muzikāli krāšņas kompozīcijas ar dinamiskām aranžijām, dziļiem un vietām rotaļīgiem tekstiem, kuros akcents likts uz vērīgumu pret cilvēka iekšējo pasauli, kā arī sirsnīgu, atbalstošu un cieņpilnu nostāju savstarpējās attiecībās. Koncertā izskanēs dziesmas no albumiem “Skatu punkti”, “Pie zemes”, “Dedz” kā arī spilgtākie skaņdarbi no Gustavo daiļrades.

Sestdien, 17. jūnijā plkst. 21:30, pagalms aicina uz  grupas “Tautumeitas” koncertu, kas būs krāšņas piedzīvojums ar deju horeogrāfijām, spēcīgiem ritmiem un līksmu kopā dziedāšanu. Savukārt ceturtdien, 30. jūnijā plkst. 21:30, “Kalna pagalmā” viesosies Igaunijas leģendārā indie-rock apvienība “Ewert And The Two Dragons”

Pasākumi “Kalna pagalmā” Kuldīgā notiks arī lietus laikā, tāpēc aicinām viesus parūpēties par laikapstākļiem atbilstošu, ūdensnecaurlaidīgu apģērbu. Biļetes uz “Kalna pagalma” koncertiem iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs.

Festivāls “Kuldīgas vasaras vitrāžas” priecē ar plašu programmu

Ilgi gaidītā tikšanās ar dziedātāju Donu vērienīgā brīvdabas koncertā šogad notiks Kuldīgas pilsētas estrādē –  21. jūlijā plkst. 22:30 festivāla “Kuldīgas vasaras vitrāžas” ietvaros. Vakara turpinājumā publiku funk un soul mūzikas ritmos iekustinās viesmākslinieki - grupa “Soul Train” no Šveices un Amerikas

Sestdien, 22. jūlijā, “Kuldīgas vasaras vitrāžas” turpināsies kantri un rokenrola ritmos – uzstāsies grupa “Klaidonis,” “Petersons Band,” bet vasaras ballīti iegriezīs grupa “Tirkizband.”

Biļetes uz festivālu “Kuldīgas vasaras vitrāžas” pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs. Kuldīgas novadnieka biļete uz festivāla koncertiem iegādājam tikai “Kuldīgas kultūras centra” kasē.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav