Kinoteātris atsāk darbību

Arhīva foto.

8. oktobrī savu darbību atsāk kinoteātris Kuldīgas kultūras centrā. Turpmāko nedēļu skatītājiem tiek piedāvātas divas filmas – “Emīlija. Latvijas preses karaliene” un “Nav laiks mirt”.

Latvijā uzņemtā filma “Emīlija. Latvijas preses karaliene” ir drāma, kas stāsta par Latvijas vēsturē bagātākās sievietes un izdevējas Emīlijas Benjamiņas dzīvesstāstu, sākot no 1924. gada, kad viņa nolemj kopā ar vīru Antonu Benjamiņu izdot ilustrēto izdevumu “Atpūta”, kas kļūst par vienu no populārākajiem dzīvesstila izdevumiem Latvijā. Stāsts par neatkarīgu, modernu un spēcīgu sievieti, kura iekaro savu vietu 30. gadu žurnālistikas un sabiedrības elitē, nodevību un traģisku bojāeju 1941. gadā, it kā sekojot tā laika populārā gaišreģa Finka pareģojumam par Emīlijas dzīvi.

Režisori: Dāvis Sīmanis, Kristīne Želve, Gints Grūbe, Andis Mizišs.  

Lomās: Guna Zariņa, Juris Bartkevičs, Raimonds Celms, Baiba Broka, Inga Tropa-Fišere, Artūrs Skrastiņš, Lauris Dzelzītis, Dainis Gaidelis, Jēkabs Reinis, Edgars Ozoliņš, Anta Aizupe.

Latvija. Režisore Marta Elīna Martinsone. Lomās: Asnāte Sofija Rožkalne, Ludmila Karpova, Katrīna Dambeniece, Guna Zariņa, Daiga Kažociņa, Ģirts Krūmiņš, Imants Strads, Marija Linarte, Inga Siliņa, Mārtiņš Kalita, Jānis Krīvēns, Edgars Bāliņš.

Trīs 9. klases skolnieces nolemj likt punktu savai tizleņu dzīvei un kļūt par skolas populārākajām meitenēm! Iedvesmojoties no Holivudas filmām, draudzenes nolemj, ka vienīgā izeja ir ierasties izlaidumā ar klases spicākajiem čaļiem. Taču, kad izfantazētie plāni gandrīz izbojā patiesu draudzību, meitenēm nākas saprast, ka izlikšanās par to, kas neesi, nenes nedz laimi, nedz stilīgumu, un dzīvē viss nenotiek kā kino.

Filma latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.

Kino var apmeklēt tikai vakcinēti un Covid-19 pārslimojuši apmeklētāji, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu.

SEANSU GRAFIKS no 15. oktobra

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav