Kuldīgas novadā vasaras izskaņā – divi izcili koncerti

dagamba

Vasaras izskaņā Kuldīgas novadā gaidāmi divi izcili koncerti – 27. augustā 20.00 Skrundas estrādē notiks grupas “Dagamba” koncerts, savukārt 10. septembrī 20.00 Alsungas pils pagalmā būs baudāma Ances Krauzes un Maestro Raimonda Paula koncertprogramma “Sasala jūrīna”. Abos koncertos paredzētas arī novadnieka biļetes, tās būs nopērkamas par īpašu cenu – 10 eiro.

27. augustā Skrundas estrādi satricinās klasiskās mūzikas huligāni grupa “Dagamba”, kuru koncertā dzirdēsim skaņdarbus no koncertprogrammām “DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY”, “#LudwigVanRammstein” un ne tikai. Klausītāju iemīļotā grupa jauks stilus un ārdīs robežas, piedāvājot klasiku oriģinālās interpretācijās un rokmūziku ar klasikas elementiem.

krauze 30

Savukārt 10. septembra vakarā senatnīgās Alsungas pils pagalmā būs skatāma Ances Krauzes koncertprogramma ar Maestro Raimondu Paulu, jauno vijolnieci Elzu Siliņu un mūziķu grupu Raimonda Macata vadībā. Koncertprogrammas pirmajā daļā skanēs melodijas no izrādēm “Kabīrijas naktis” un “Marlēna”, bet otrajā daļā tiks atskaņotas Raimonda Paula aranžētas latviešu tautas dziesmas, tajā skaitā astoņas līdz šim nepublicētas Alsungas novada tautas dziesmu apdares, kuras Maestro Raimonds Pauls radījis īpaši dziedātājai Ancei Krauzei. Koncerta noslēgumā zelta fonda dziesmas no Maestro Raimonda Paula un Ances Krauzes sadarbības pirmsākumiem.

Biļetes nopērkamas www.bilesuparadize.lv, un to cena ir 15 eiro, taču Kuldīgas novada iedzīvotājiem uz šiem koncertiem ir iespēja iegādāties novadnieka biļetes par 10 eiro. Šīs biļetes nopērkamas tikai uz vietas Biļešu paradīzes kasē Kuldīgas kultūras centrā, Raiņa ielā 21, Kuldīgā.

Apmeklējot pasākumu, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un Covid-19 sertifikāts, kas apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid-19 vai pārslimojis Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā.