Šonedēļ aicina uz muzikālajiem vakariem Kalnansu purvā “Vasaras stāsts purvā”

Foto: Lauris Hercenbergs

Augusta sākumā, Kalnansu purvs Kuldīgas pusē, jau otru vasaru pārtaps par dabas koncertzāli, aicinot uz muzikālajiem vakariem “Vasaras stāsts purvā”, kur mūzika un māksla saplūst ar dabas skaņām, viršu ziediem un saulrieta toņiem, radot pavisam maģisku atmosfēru koncertu baudīšanai no purva laipas vai no SUP dēļiem ezera vidū.

Šīs vasaras stāsts purvā sāksies jau 5. augusta vakarā ar Daumanta Kalniņa un Jāņa Miltiņa koncertu “Purva romance”. Tajā skanēs dziesmas no pasaules mūzikliem, kurus papildinās Latvijas kamermūzika un Daumanta Kalniņa oriģināldziesmas. Koncerta otrajā daļā klausītāji varēs baudīt un dziedāt līdzi maestro Raimonda Paula un komponista Imanta Kalniņa dziesmām.

Īsi pirms saulrieta, 6.augusta vakarā, aicinām sajusties tuvāk dabai un izbaudīt mūzikas maģiju Jāņa Šipkēvica veidotajā mūzikas projektā “SHIPSEA”, kur izskanēs jau zināmās kompozīcijas “Taviem ceļiem”, “Mežaparks”, “Citu vārdu”, kā arī materiāls no topošā albuma.

Sestdiena, 7.augusts, iesāksies ar vēlajām brokastīm Purva mākslas galerijā kopā ar mākslinieci Agnesi Veinbergu. Purva mākslas galerijā būs skatāmas mākslinieces veidotās lielformāta gleznas, kā arī baudāma vēl nebijusi brokastu mākslas pieredze, par ko būs parūpējies šefpavārs Raimonds Zommers. Maģisko noskaņu papildinās saksofona skaņas Matīsa Ozoliņa uzpildījumā.

Savukārt, muzikālo vakaru sēriju “Vasaras stāsts purvā” noslēgs Kristīne Pāže, Rūdolfs Macats & grupa “Ezeri” ar īpašu Imanta Kalniņa jubilejai veltītu koncertprogrammu koncertprogramma ar komponista zināmākajām un klausītājiem mīļākajām dziesmām.

Purvā darbosies arī Dabas bārs, kurā būs iespēja iegādāties uzkodas un atspirdzinošus dzērienus vakara nesteidzīgai baudīšanai.

Biļetes uz visiem pasākumiem pieejamas tiešsaistē bilesuserviss.lv vai arī Kuldīgas Aktīvās atpūtas centrā, Baznīcas ielā 5.
“Purva romance” Daumants Kalniņš un Jānis Miltiņš - https://ej.uz/rv2i
“SHIPSEA” Jānis Šipkēvics, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Macats - https://ej.uz/3nfe
Imanta Kalniņa jubilejas koncerts, Kristīne Pāže, Rūdolfs Macats & grupa “Ezeri” - https://ej.uz/q3oj

Ņemot vērā aktuālos MK noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, pasākumu var apmeklēt vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, kā arī personas ar negatīvu Covid-19 testu.

Pasākumu organizē VisitKuldīga sadarbībā ar Viduskurzemes tūrisma apvienību.

PASĀKUMA AFIŠA

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Eduards

    Ak Kalnansu purvs nu jau ir Kuldīgas pusē, vairs nav Kabilē...

    23.07.2021 19:19:24