Tiešsaitē: XIV Kurzemes stāstnieku festivāls "ZIV ZUP" (24.04.)

Biedrība “Kūrava” Kurzemes kultūras mantojuma centrs turpina tradīciju reizi gadā pulcināt stāstniekus un klausītājus – šoreiz virtuāli, tāpēc šīgada skatupunkts ir “Zivis gaisā”. Mūsu mērķis ir mudināt stāstīt un klausīties. Aicinām ieklausīties mutvārdu mantojumā, nenospraužot striktas robežas starp stāstnieku un klausītāju.

Aicinām ieklausīties mutvārdu mantojumā, nenospraužot striktas robežas starp stāstnieku un klausītāju.

Stāsti atver mutes, acis, sirdis un prātus!

Piektdien, 23. aprīlī ZOOM platformā no plkst. 10.00 līdz 15.00, atklājot XVI stāstnieku festivālu “Ziv zup”, UNESCO Latvijas Nacionālās komisija sadarbībā ar Latvijas stāstnieku asociāciju un biedrību “Kūrava” rīko semināru Latvijas “Stāstu bibliotēku” dalībniekiem un stāstniekiem visā Latvijā “Vietu, lietu un cilvēku stāsti: starp tiešsaisti un iesaisti”.

Sestdien 24. aprīlī sociālajā platformā Facebook plkst. 18.00 notiks stāstnieku sarīkojums “Grezno stāstu vakars”, kurā ritēs valodas, atmiņas un pasakas no dažādām Latvijas malām un tālām zemēm. Dzirdēsim dialektus, vilināsim zelta noslēpumus, būsim Goldingenā.

Svētdien, 25. aprīlī plkst. 10.00 ZOOM platformā (HTTPS://ZOOM.US/J/93895375324) stāstnieku brokastis Latvijas stāstnieku saimei. Dalīsimies ar stāstiem, iecerēm un zivju ēdienu receptēm pie tikko vārītas tējas vai kafijas tases...

PROGRAMMA

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav