Uz Kuldīgas lielajiem ekrāniem Dizaina filmu festivāls 2014

1. un 2. augustā otro gadu pēc kārtas Kuldīgā norisināsies „Dizaina filmu festivāls 2014”, kura programmā būs iekļautas arī „Pecha Kucha” prezentācijas un citi ar dizaina un mākslas nozarēm saistīti notikumi. Festivālā būs skatāmas pasaulē atzītas modei, gleznošanai, fotogrāfijai, arhitektūrai un dizainam veltītas dokumentālās filmas.

Dizaina filmu festivāls, kura idejas autori un kuratori ir Singapūras dizaina studija „Anonymus”, radies 2010. gadā ar sākotnējo ievirzi tikai uz dizainu, taču šobrīd pievēršas arī pilsētu problēmām un dažādiem sociāliem fenomeniem. Dažkārt pasākuma programmu papildina tematiskas konferences, radošās darbnīcas un atvērto durvju dienas arhitektūras un dizaina studijās. Festivāls Singapūrā norisinās katru gadu, bet, uzņemot starptautisku vērienu, ceļojis uz dažādām pasaules pilsētām: Portlendu, Berlīni, Taipeju, Kaohsiungu un Bangkoku.

Filmas tiks demonstrētas Kuldīgas Kultūras centra kinozālē, bet brīvdabas seansi norisināsies Pils parka kinoteātrī „Goldingen Knight Cinema”. Festivālu rīko Kuldīgas Mākslinieku rezidence sadarbībā ar Singapūras na studiju „Anonymus”, Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļu, kinoteātri „Kino Bize”, „Goldingen Knight Cinema”, „Pecha Kucha Riga”.

Programma

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav