Aicina atzīmēt Barikāžu aizstāvju atceres 30. gadadienu Kuldīgas novadā

Barikāžu atcerei aprit 30. gadadiena kopš tiek pieminēti latviešu tautas aizstāvji, kuri pateicoties vienotībai, patriotismam, drošsirdībai un gribaspēkam, uzsāka ceļu uz brīvu Latviju.

No 20. janvāra līdz 24. janvārim Kuldīgas novada iedzīvotāji un viesi aicināti doties tematiskā pastaigā "Barikādēm 30". Pastaigas maršruts Kuldīgas pilsētas ielās veidots Latvijas kontūras formā ar pilsētvidē izvietotiem krustvārdu mīklas jautājumiem, aicinot pastaigu dalībniekus atrisināt mīklu un atminēt tajā esošos atslēgas vārdu, līdz 24. janvārim iesūtot tos uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Izlozes kārtībā 10 dalībnieki saņems veicināšanas balvas par dalību tematiskajā pastaigā. Krustvārdu mīkla un pastaigas maršruts pieejams: https://ej.uz/pastaigaskarte  vai Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centra mājaslapā:

http://kuldigasbjc.lv/jaunumi/jaunumi/2021/jan/aicinam-atzimet-barikazu-aizstavju-atceres-30-gadadienu-kuldigas-novada/

Ikviens novadnieks vai interesents tiek aicināts piedalīties arī fotokonkursā "Barikāžu stāsts Kuldīgā: Man barikādes simbolizē...". Uzņemtos fotoattēlus autori var iesūtīt līdz 24. janvārim uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Radošākie un idejas bagātākie fotoattēli tiks apbalvoti.

Fotokonkursa nolikums pieejams šeit: https://ej.uz/fotokonkursu_barikadem30

Dodoties pastaigā aicinām būt atbildīgiem, ievērojot distancēšanos, sejas masku  lietošanas noteikumus un cieņpilnu attieksmi vienam pret otru.

Pasākumu organizē Kuldīgas nov. Bērnu un jauniešu centrs, sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību, Kuldīgas novada Sporta skolu un Zemessardzes 45. nodrošinājuma bataljonu.

karte barikades

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav