Aicina piedalīties “HANSEartWORKS” izstādes konkursā

HANSEartWORKS
Foto: Rīgas domes arhīvs

2021. gadā Rīgā norisināsies Hanzas pilsētu dienas. Godinot to 41. gadskārtu, izstāžu zāle “Rīgas mākslas telpa” izsludina konkursu “Hanzas jaunais zelts”. Kuldīgas novada pašvaldība aicina novada māksliniekus un mākslinieku grupas līdz 23. novembrim iesniegt savus mākslas darbus vai mākslas darbu ideju skices “HANSEartWORKS” izstādes konkursam!

Veidojot mākslas darbus, aicinām māksliniekus padomāt, kas ir vērtīgākais, ko šodien varam piedāvāt globālajā pasaulē zelta vietā, kuras ir mūsu kā Hanzas pilsētas svarīgākās vērtības un kā mēs tās varam piedāvāt citiem kā Hanzas jauno zeltu?

Mākslas darba pamatnei jābūt no auduma vai kāda tekstilam tuva materiāla, kas ir viegli rullējams un transportējams; izmantojamā tehnika – glezniecība, grafika, druka, jaukta vai jebkāda cita mākslinieka izvēlēta autortehnika.

3 – 4 bildes ar mākslas darbu idejām un/vai skicēm, kā arī aprakstu par mākslas darbu līdz 23. novembrim aicinām iesniegt elektroniski, sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Mākslas darbu izvērtēšana norisināsies līdz 10. decembrim. Ar pilnu konkursa nolikumu iespējams iepazīties Kuldīgas novada pašvaldības mājas lapā kuldiga.lv.

NOLIKUMS

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav