Aicina dalīties ar stāstiem par Turlavu

turlava
Arhīva foto

Latvijas Televīzijas žurnālists Dāvids Ernštreits un filmu studija “Mistrus Media” veido televīzijas raidījumu ciklu par vietu vēsturi “Tas notika šeit”. Raidījumi 2020. gada rudenī būs skatāms Latvijas Televīzijas 1. programmā.

Vienu raidījumu veltīsim Turlavas apkārtnes stāstiem, tādēļ aicinām visus, kuriem ir zināmi aizraujoši stāsti un leģendas, rakstīt “Mistrus Media” uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanīt pa tālruni 26076550, vai arī
29. vai 30. jūlijā atnākt uz Turlavas kultūras namu un klātienē tikties ar raidījuma veidotājiem – vēsturniekiem, kuri raidījuma gaitā izsekos trīs vēsturiski nozīmīgiem notikumiem Turlavas apkaimē.

Varbūt jūsu mājās spokojas vai arī jūs zināt neparastu stāstu par kādu vietējo muižkungu, vai varbūt atminaties interesantus notikumus kolhoza laikos?

31. jūlijā 18.00 Turlavas Dižgaiļu parka estrādē notiks raidījuma noslēguma pasākums. Trīs vēsturnieki Dāvida Ernštreita vadībā Turlavas iedzīvotājiem pastāstīs, ko atklājuši par Turlavu, un iedzīvotāji varēs nobalsot par interesantāko stāstu.

Atklāsim Turlavas vēsturi kopā!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav