Akustiskais „Velomūzikas 2014” koncerts Padurē

Šogad uzreiz pēc Jāņiem startēs „Velomūzika 2014” ar mūziķiem Kārli Kazāku, Māri Bīmani, Juri Kroiču, Jāni Strapcānu un aktieri un radio SWH dīdžeju Arturu Krūzkopu, lai 1. jūlijā pieturētu arī Padures „Klētī”.

Koncertu sākums paredzēts ap 20.00 vai vēlāk, ja velobraucēji būs aizkavējušies ceļā. Šā gada maršruts muzikālā piedzīvojuma dalībniekus vedīs no Jelgavas caur Blankenfeldi, Ukriem, Vadaksti, Ezeri, Nīgrandi, Gramzdu, Papi, Nīcu, Tadaiķiem, Dunalku, Apriķiem līdz Padurei, kur ceļojums noslēgsies 1. jūlija vakarā.

Velomūzika ir muzikāls veloceļojums, kas ved pa skaistākajām Latvijas vietām, un uzbur jaušus un pavisam nejaušus akustiskus koncertus visdažādākajās vietās un situācijās. Velobrauciena dalībnieki koncertē izmantojot līdzi vestus akustiskos instrumentus, radot neatkārtojamu skanējumu zināmām un pavisam jaunām dziesmām.

Par pirmo 2012. gada vasaras Velomūzikas ceļojumu izveidotā Edgara Lūsiņa filma „Velomūzika” ir tikusi izrādīta gan LTV, gan dažādās vietās Latvijā.

Kopā trijās ekspedīcijās Velomūzika noceļojusi 1500 kilometrus, viesojoties neskaitāmās mājās, ciemos un pilsētās Latgalē, Vidzemē un Sēlijā. Nu ir pienācis laiks izzināt, cik gatavi sniegt naktsmājas apmaiņā pret dziesmām ir arī kurzemnieki?

Pasākuma idejas autors un organizators, mūziķis Kārlis Kazāks aicina cilvēkus sekot līdzi braucienam, apmeklēt koncertus vai pievienoties, nobraucot līdzi kādu ceļa posmu, vai vienkārši nejauši sastapt muzikālos velosipēdistus uz skaistākajiem Latvijas ceļiem.

Katrs, kurš vēlas pavadīt lielāku vai mazāku ceļa gabalu kopā ar Velomūzikas dalībniekiem, tiek aicināts rūpīgi apsvērt braukšanas drošību, savas spējas veikt vērā ņemamus attālumus pa grants seguma ceļiem, un parūpēties par naktsmājām, līdzi ņemot visu nepieciešamo – telti, guļammaisus un nodrošināties ar ūdeni un pārtiku.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav