Mākslas akcija Kuldīgas pilsētvidē “Septiņi gulētāji”

7 guletaji
Publicitātes foto.

Kuldīgas kultūras centrs kuldīdzniekiem un pilsētas viesiem piedāvā izbaudīt mākslas akciju ar interaktīviem elementiem, vides objektiem, stikla dizainu, mūzikas un dzejas performancēm skvērā pie kultūras centra, vecpilsētas pagalmos, Alekšupītes promenādē un Pilsētas dārzā. Norises laiki 26. jūnijā 19.00 – 24.00 un 27. jūnijā 12.00 – 24.00.

Ir lietas –,  kuru vērtību un nozīmi nemaina pat laiks, – sakāmvārdi, ticējumi, dzeja, humors,  laikazīmes…  Tā ir mūsu saikne ar dabas likumiem, iepriekšējo paaudžu pieredzi un, izrādās, arī ar citām tautām.

Kā zināms, nekas nav saldāks par miegu. Īpaši saldu to dara izkustēšanās svaigā gaisā, labs garastāvoklis un pozitīvas emocijas. To visu vienuviet varēsiet gūtrelaksētā un nedaudz attālinātā pastaigā pa Kuldīgas vecpilsētu no kultūras centra līdz Pilsētas dārzam. Emociju lejupielādi sāksiet jau kultūras centra skvēriņā, kur ūdens čalas un putnu dziesmas vīsies ar mūzikas skaņām. Alekšupītes promenādē varēsiet iejusties trauslā miega pasaulē, kas atkarībā no diennakts laika mirdzēs dažādās krāsu noskaņās. Pārsteigt un humora dzirksti piešķilt būs gatavas aitu meditācijas dalībnieces, bet pilsētas skaistākos stūrīšus atspoguļot Kuldīgas paletes gleznotāji. Romantiskās Rumbas un Dīķa ielas tikšanās punktā varēsiet mēģināt sadzirdēt dzejas vārsmas zaļojošā ozoliņa  lapās, bet Pilsētas dārzā jūs gaidīs Sapņotava, Lietus vīriņa nedarbi un Krāsaini sapņi, kas galu galā aizvedīs līdz dzīvajai Kuldīgas pastkartei, ko īstens kuldīdznieks  ne tikai savā sirdī glabā, bet arī ar lepnumu citiem rāda.

Gana esam izsēdējušies četrās sienās un savās čaulās, tāpēc laiks ieelpot ar pilnu krūti, sajust vasaru un ļauties labajam. Vērts atcerēties: dzirdēs tas, kurš ieklausīsies, redzēs tas, kurš ieskatīsies, sapratīs tas, kurš iejutīsies, bet vesels būs, kurš distancēsies!

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav