Festivāls RE RE RĪGA! piedāvā Kuldīgā nakts kinoseansā iepazīt laikmetīgā cirka aizkulises

Starptautiskais ielu mākslas un pasaules mūzikas festivāls RE RE RĪGA! aicina uz filmas „Pieskarties debesīm” nakts seansu, kas piektdien, 13. jūnijā, plkst. 23:30 notiks Kuldīgas pilsētas dārzā, brīvdabas kinoteātrī „Goldingen Knight Cinema”.

Jaunā, aizraujošā dokumentālā filma ir emocionāls un estētiski baudāms vēstījums par laikmetīgā cirka mākslinieku izaicinājumiem, sapņiem un neatlaidīgo darbu. Tā ļauj ielūkoties pārsteidzošajā, spraigajā cirka akrobātu darba ikdienā, ko papildina atklāti un personiski stāsti par risku, robežu pārkāpšanu un tiekšanos un pilnību.

Filmas īpašais seanss piektdien, 13. jūnijā, plkst. 23:30 notiks Kuldīgas pilsētas dārzā, brīvdabas kinoteātrī „Goldingen Knight Cinema”. Ieeja bez maksas. Filma tiks demonstrēta oriģinālvalodā, ar subtitriem latviešu valodā.

Filmas „Pieskarties debesīm” (Spānija, 2013, 87 minūtes) režisors Horasio Alkala ir iedziļinājies astoņu dažādas izcelsmes cirka akrobātu personīgajos dzīvesstāstos, kurus intensīvi papildina meistarīgi uzņemti akrobātikas priekšnesumu kadri. Paša režisora septiņus gadus ilgā cirka pieredze, ar dažādām trupām, to skaitā  arī „Cirque du Soleil” sastāvā apceļojot 11 dažādas valstis, ļauj viņam īpaši dzīvā un patiesā veidā atklāt mūsdienu cirka skolā valdošās atmosfēras burvību un neaptveramo cilvēcisko iespēju plašumu.

 Par festivālu

 „Rīga 2014 – Eiropas kultūras galvaspilsēta” programmas notikums RE RE RĪGA! ir vērienīgākais starptautiskais ielu mākslas un pasaules mūzikas notikums Baltijā. Pasākumu programmā ir visdažādākās mākslas formas – jaunais cirks, mūzika, deju un ielu teātra priekšnesumi. 2014. gadā RE RE RĪGA! festivāls notiks jau otro gadu un ilgs no 6. līdz 9. augustam, pulcējot vairāk nekā 60 māksliniekus no 12 valstīm. Centrālās norises vietas būs Kongresu Nama zāles un laukums, kā arī Esplanāde. Biļetes uz pasākumiem iekštelpās var iegādāties „Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv. Festivāla programma: www.rereriga.lv.

 

 

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav