Kuldīgā viesosies Latvijas Nacionālais teātris

slaktina

Piektdien, 21. februārī, plkst. 19.00 ar izrādi “Slaktiņa dievs” Kuldīgas Kultūras centrā viesosies Latvijas Nacionālā teātra aktieri.

“Uzvedums ir pelnījis tikt izrādīts visdažādākajās vietās, jo jebkuram skatītājam tajā ir par ko pasmieties un par ko padomāt. To veicina pati luga ar savu vieglumu un kapacitāti. (..) Mūsu priekšā ir divi laulātie pāri, dažādi savas mentalitātes un pasaules uztveres ziņā, bet būtībā ārkārtīgi līdzīgi un, galvenais, ar savu problēmu buķeti tik ļoti pazīstami. Es teiktu, ka ir atsegts viens no principiāliem mūsdienu vientulības cēloņiem – nepieciešamība ik pa brīdim pielāgoties, izlikties par kaut ko citu, ne to, kāds cilvēks tu patiesībā esi, citiem vārdiem, valkāt sociālo masku” – izrādes recenzijā raksta Maija Svarinska.

Kādas situētas ģimenes 11 gadus vecā atvase skolā sadevusi pa seju otras tikpat situētas ģimenes 11 gadus vecajam puikam. Taisnības meklējumos abi pāri apmaldās pārliecībā, kā audzināt bērnus, kas ir ģimene un kāda ir pati pasaules kārtība. Šis stāsts būs par vecākiem, par to cik ļoti visi gribam būt civilizēti, un, protams, mums katram vienmēr būs sava taisnība. Tātad karš ir neizbēgams. It kā vienkāršā, pat banālā situācijā izrāde risina globālas mūsdienu sociālās un kultūras problēmas. Lai gan skata punkts ir ass un varbūt pat nežēlīgs, izrādē tas izteikts vieglā, asprātīgā spēles formā komēdijas žanrā.

Lomās – vadošie Nacionālā teātra aktieri Evija Krūze, Inga Misāne-Grasberga, Mārtiņš Egliens un Jānis Āmanis. Režisore – Daiga Kažociņa

Biļešu cenas: 10 un 12 EUR. Biļetes iegādājamas Kuldīgas kultūras centra kasē, “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv .

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav