Aicina noskatīties vēsturisko filmu “Dvēseļu putenis”

oto brantevics
Foto: Ivars Traumanis

No 8. līdz pat 21. novembrim Kuldīgas kinozālē būs iespējams noskatīties vēsturisko filmu “Dvēseļu putenis”. Tā ir vēsturiska kara drāma pēc strēlnieka Aleksandra Grīna romāna motīviem, kas aizvedīs skatītājus 100 gadus senā pagātnē. Filmā galvenā varoņa – sešpadsmit gadus vecā Artūra – lomā ir turlavnieks, Kuldīgas Centra vidusskolas 12. klases audzēknis Oto Brantevics.

Filmas režisors ir Dzintars Dreibergs. Lomas atveido Mārtiņš Vilsons, Rēzija Kalniņa, Raimonds Celms, Jēkabs Reinis, Renārs Zeltiņš, Vilis Daudziņš,  Ieva Florence, Gatis Gāga, Grēta Trušiņa un citi.  Filma tapusi studijā KULTFILMA.

12. novembrī 19.30 Kuldīgas kultūras centra lielajā zālē ikviens interesents aicināts uz tikšanos ar filmas radošo grupu.

Uz seansiem 8. novembrī, filmas pirmizrādes dienā, vietas rezervēt nevar, biļetes jāiegādājas iepriekšpārdošanā kultūras centra kasē. Uz pārējiem seansiem vietu rezervēšana pa tālruni 29542242 darba dienās 09.00 – 18.00, brīvdienās –1 stundu pirms pirmā kino seansa. Seansu laiki atrodami 8. lpp.

Filma “Dvēseļu putenis” ir stāsts par sešpadsmitgadīgo Artūru, kurš dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību – pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Saviļņojošais stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav