Andras Manfeldes grāmatas "Ceriņslotas zīmējumi" atvēršanas svētki

Andras Manfeldes

Aicinām Kuldīgas bērnus un pieaugušos 2019. gada 3. oktobrī plkst. 12.00 Kuldīgas Galvenās bibliotēkas Mākslas namā uz izdevniecības "Latvijas Mediji" organizēto rakstnieces Andras Manfeldes grāmatas "Ceriņslotas zīmējumi" atvēršanas svētkiem.

"Ceriņslotas zīmējumi" ir  Kuldīgas pasaka bērniem un vecākiem, autores draudzīgais sveiciens viņas dzimtās pilsētas māksliniekiem un mazajiem lasītājiem. Grāmatā iekļautās ilustrācijas ir pašas autores, Kuldīgas ieliņās tapušas, skices, kurās atspoguļoti mākslinieces vārdi: "Kuldīga ir pilsēta-mākslas darbs… Baisa, skaista un noslēpumaina".

Tas ir stāsts par divām draudzenēm – kārtīgo Annu ar gaišajām bizēm un rudmati Katrīnu. Kādu dienu, abām bizojot apkārt pa pilsētu, viņas pamana, ka lietām pazudušas ēnas, mājām nav visu sienu – tās ir kā dekorācijas, turklāt pazuduši pieaugušie! Bet tad rēgainajā pilsētā, braucot uz asfalta ruļļa, ierodas Karr....Karmen un ar sakaltušu ceriņzaru uz kādas mājas sienas uzzīmē melnu traipu, kas pamazām plešas lielāks un tumšāks un kā upe vai lente aizvirpuļo pa pilsētu, pārklājot visu tumšā putekļu mākonī...

Andra Manfelde ir vairāku Latvijas literatūras godalgu laureāte, tai skaitā, 2005.gada Ojāra Vācieša prēmijas ieguvēja. Autore līdz šim ir sarakstījusi vairāk kā desmit dažādu žanru grāmatas: romānus, stāstus, dzeju, prozu un bērnu grāmatas.

Grāmata "Ceriņslotas zīmējumi" ir publicēta pilsētu sērijā, kurā līdz šim jau ir iznākusi pasaka par Ventspili "Vēja Vīrs un mēs". Grāmatas izdošanu atbalstījis Valsts kultūrkapitāla fonds.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav