Muzejs aicina uz radošo darbnīcu “Ģimeņu padarīšana”

gimenu padarisana

15. septembrī no plkst. 12.00 līdz 16.00 Kuldīgas novada muzejs aicina ģimenes ar bērniem apmeklēt radošo darbnīcu “Ģimeņu padarīšana”.

Atzīmējot Eiropas Kultūras mantojuma dienas, kas šogad notiek no 12. līdz 15. septembrim, arī radošās darbnīcas tēma būs “Restaurācija”. Vecākiem kopā ar bērniem būs iespēja izspēlēt atmiņas spēli un piedalīties orientēšanās spēlē pa muzeju, veidot zīmējumu uz interaktīvā ekrāna, kā arī radoši darboties – zīmēt, krāsot, līmēt un veidot ar plastiku.

Katra mēneša otrajā nedēļas nogalē Kuldīgas novada muzejs ielūdz mazos kuldīdzniekus un viņu vecākus uz radošu darbošanos pasākumā “Ģimeņu padarīšana”. Piedāvājam pilnvērtīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, piedaloties dažādās radošās un izzinošās aktivitātēs.

Muzejā iespējams apskatīt pamatekspozīcijas “Turīga kuldīdznieka dzīvoklis 20. gadsimta sākumā” un “Kuldīga pirms mums”, radoši darboties interaktīvajā izstādē “Zīmē un rīmē”, kā arī iepazīt Kuldīgas vecpilsētas šarmanto Baznīcas ielu izstādē “Nianses un silueti”.

Ieeja muzejā un pasākumā bez maksas.

Tālr. informācijai: 63350179

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav