Lūdz atsaukties Gudenieku ļaudis

No 2. jūnija līdz 13. jūnijam muzeja darbinieki dosies ekspedīcijā pa Gudenieku pagastu, lai vāktu materiālus par pagasta vēsturi.

Ļoti iespējams, ka muzeja speciālisti iegriezīsies arī pie Jums un būs priecīgi, ja Jūs varēsiet pastāstīt par notikumiem sava pagasta un dzimtas vēsturē. Lielāka uzmanība tiks pievērsta laika periodam pēc Otrā pasaules kara, Atmodas laikam, pagasta reformām, kuras risinājušās pēc 1990. gada.

Lūdzam iedzīvotājus būt atsaucīgiem un pārskatīt, kādi dokumenti ir Jūsu rīcībā, kuri Jums vairs nav vajadzīgi, tāpat dažādi priekšmeti, kurus Jūs mājās vairs nelietojat, bet kas raksturo savu laiku, darinātājus un lietotājus, senas fotogrāfijas par agrāko laiku un mūsdienām. Interese būs arī par skolu vēsturi un kultūras dzīvi pagastā.

Vēstures liecības vāktas jau iepriekš Gudenieku ciemā. Muzeja speciālisti ir ļoti priecīgi par toreiz bagātīgi savākto materiālu klāstu.

Ja Jūsu rīcībā ir materiāli pagasta vēstures izzināšanai – aicinām sazināties pa tālr. 28448749 vai ierasties klātienē Kuldīgas novada muzejā.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav