Aicina uz prāta spēļu vakaru “Kuldīgas erudīts”

erudits

Vai zini, kurā gadā uzspridzināja Skrundas lokatoru, kurš latvietis radīja pirmo trīsdimensiju hologrammas attēlu, kā citā vārdā sauc krītošās zvaigznes un kurš bija pirmais Latvijas ministru prezidents pēc neatkarības atgūšanas? Ja zini, nāc un atbildi, ja ne, nāc un uzzini!

21. martā 18.00 Kuldīgas jauniešu mājā pirmo reizi notiks komandu prāta spēļu vakars “Kuldīgas erudīts”. Tas ir pasākums, kurā brīvā atmosfērā pavadīt trīs aizraujošas un azartiskas stundas, liekot kopā prātus un atbildot uz jautājumiem par visu interesanto un aktuālo. Jautājumi ir dažādi, tāpēc savas uzkrātās zināšanas pārbaudīsim visdažādākajās jomās, sākot no multfilmu varoņiem un svētku dienām līdz pat kosmosam un zinātnei.

Pasākumu vadīs Antra Grīnberga. Par dalību spēlē jāmaksā ar spēlēt prieku un solījumu nešmaukties, izmantojot “Google”. Ja esat komanda (līdz pieciem cilvēkiem), lieliski – nāciet, un aiziet! Ja esi viens – arī labi, nāc un pievienojies komandai, kurā ir citi pilsētas erudīti! Vakara asākie prāti saņems īpaši elegantas medaļas, aplausu vētru un pašapliecinājumu savām prāta spējām.

Pieteikšanās līdz 15. martam, sūtot pieteikumu e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruni 20505791.
Reģistrējoties jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku skaits, kontaktpersonas vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Individuālajiem erudītiem – vārds, uzvārds un tālruņa numurs.

Pasākumu organizē biedrība “Kursas raksti” sadarbībā ar laikrakstu “Kurzemnieks”, Kuldīgas novada pašvaldību un Kuldīgas jauniešu māju.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav