Grupa Killer Queen uzstāsies Kuldīgas Live Fest 2014!

1993. gadā, kad Killer Queen pirmo reizi kāpa uz skatuves, grupa pat nebija pārliecināta, ka pastāvēs ilgāk par dažiem mēnešiem, bet tagad, 21 gadu vēlāk grupa ir sasniegusi neatkārtojamus panākumus. Viņu pirmais koncerts bija Londonas Universitātē. Tieši tajā pašā vietā, kur pirms 21 gada uzstājās oriģinālā Queen grupa.

Grupa Eiropā tik iemīlēta jau 90ajos gados, kad tā saņēma balvu „Worldwide Best Tribute Band” (Pasaulē labākā tribute* grupa). Killer Queen pēc uzstāšanās Zviedrijas Vasteras koncertzālē, saņēma balvu „Best Concert of The Year 2009” (Labākais koncerts 2009. gadā).

Grupas līderis Patriks Meijers (Patrick Mayer) atzīst, ka panākumi ir šokējuši viņus pašus, grupas izveidošanās laikā viņiem pat sapņos nerādījās, ka viņi ar skatītājiem spēs piepildīt tās pašas koncertzāles ar tūkstošiem cilvēku, kā to darīja oriģinālā Queen grupa.

Šogad Kuldīgas Live Fest 2014 uzstāsies tādas zvaigznes kā „Smokie”, Suzi Quatro, „Brotherhood of Man”, kā arī daudzi visiem labi zināmie pašmāju mākslinieki.

*tribute - atdarinātāji, attēlotāji.

Vairāk par Killer Queen: www.killerqueenonline.com/

Vairāk par Kuldīgas Live Fest 2014 lasi un biļetes meklē livefest.lv/

Biļetes uz „Live Fest” var iegādāties www.bilesuparadize.lv. Divu dienu biļetes cena – EUR 30. Tuvojoties festivālam, cena tiks paaugstināta. No 26. aprīļa divu dienu biļetes cena būs 35 eiro, no 26. maija - 40 eiro, no 26. jūnija - 45 eiro, bet no 26. jūlija un festivāla dienā divu dienu biļetes cena būs jau 50 eiro.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav