Satiec un iepazīsti lidojošo vimbu!

Kuldīdznieki un pilsētas viesi sestdien, 26. aprīlī, no 11.00 līdz 16.00 tiek aicināti uz Pilsētas dārzu, lai satiktu un labāk iepazītu lidojošās vimbas.

Īpaši tiek aicinātas ģimenes ar bērniem un skolēni, kurus gaidīsvides izziņas pieturas – aizraujošā Ventas zemūdens pasaule, eksperimenti un pētījumi mikroskopā, daudz jauna par dzīvi Ventā un pie tās, ūdensputni un ūdensaugi, senie zvejas rīki. Būs iespēja izkrāsot savu abinieka vai rāpuļa mulāžu, izgatavot fotorāmīti vai hercoga flotes kuģi, kā arī citi pārsteigumi.

„Jauno makšķernieku skolā” varēs apgūtzināšanas par makšķerēšanas noteikumiem, uzzināt par zemūdens medībām, pieredzējušu meistaru vadībā mācīties atļautos makšķerēšanas veidus un uzzināt, kādu kaitējumu rada nelegālo makšķerēšanas rīku izmantošana.

Apmeklētājus priecēs Kuldīgas kultūras centra jauniešu teātris „Focus” režisores Daigas Pirtnieces vadībā ar vides izglītības izrādi „Kur beidzas skudru ceļš, tur sākas zivju ceļš”, kas atraktīvā veidā vēsta par vimbu nārstu.

Īpaši kārdinoša solās būt„Zivju virtuve”, kas vēstīs par iespējām izmantot uzturā vietējo zivsaimniecības produkciju. Interesenti varēs iemācīties pagatavot un nogaršot zivju zupu uz ugunskura, kā arī parbaudīt savu veiklību zivju tīrīšanas un filēšanas meistarklasē, kuru vadīs Skrundas arodvidusskolas meistari. Apmeklētāji aicināti piedalīties „Suši darbnīcā”, pašiem gatavojot un degustējot suši.

Pasākuma norises būs bez maksas. Aktivitātes tiek īstenotas LVAF finansētā projekta „Ventas upes dzīvo resursu saglabāšanas veicināšana” ietvaros.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav