Galerijā „Istaba” apskatāma gleznotāja Laura Mīlbreta personālizstāde „3 sienas”

No 7. aprīļa līdz 17. maijam galerijā „Istaba”, K. Barona iela 31a, Rīga būs apskatāma gleznotāja Laura Mīlbreta personālizstāde „3 sienas”.

Mākslinieka darbnīca un dzīvesvieta atrodas Kuldīgas postindustriālā rajonā, ēkas vienā pusē – noliktavu un angāru masīvs, bet otrā – pa darbnīcas logu var vērot kā uz rietumiem aiztek Venta, redzēt dabas tuvumu un gadalaiku maiņu.

Viņš ir apzināti izvēlējies mainīt Rīgas šaurību pret Kurzemes plašumiem, šāda vides un „dekorāciju” maiņa likumsakarīgi atspoguļojas viņa darbos.

„Ideja izstādei „3 sienas” radusies pirms vairākiem gadiem, kad Lauris Mīlbrets strādājis kādas situāciju komēdijas filmēšanas paviljonā, kur vide ar trīs sienām ir pašsaprotama – tajā darbojas aktieri, kas parāda tādu dzīvi, kādu viņiem liek režisors. Realitātes paralēle ar filmēšanas laukumu radījusi virkni jautājumu – kas ir dzīves režisors? Kas vada mūsu dzīvi? Ar ko mēs to piepildām? Un galu galā, – kā neapjukt un izšķirt īstumu no butaforijas?”, par izstādi saka Krista Jansone.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Artis

    Tas noteikti it JĀREDZ!

    07.04.2014 21:21:48