Kultūras ministre Dace Melbārde apmeklē Kuldīgu

Piektdien, 28. martā kultūras ministre Dace Melbārde devās reģionālajā vizītē uz Kuldīgu. Vizītes ietvaros ministre tikās ar Kuldīgas novada kultūras institūciju vadītājiem un pārstāvjiem, Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu, apmeklēja TLMS „Varavīksne” un „Ķocis”, ielūkojās Kuldīgas novada tautas tērpu valkāšanas un darināšanas klasē „Pūralāde”, aplūkoja NVO kultūras norišu vietas, Kuldīgas restaurācijas centru un Kuldīgas novada muzeju.

Ministre piedalījās arī Latvijas Mākslas akadēmijas, Kuldīgas novada pašvaldības un Kuldīgas Mākslinieku rezidences diskusijā „Radošo industriju izglītība Kuldīgai un Latvijai”. 2013. gada decembrī tika parakstīts nodomu protokols starp Latvijas Mākslas akadēmiju (LMA) un Kuldīgas novada pašvaldību par ieceri Kuldīgā atvērt LMA filiāli radošo industriju jomā. Diskusijas „Radošo industriju izglītība Kuldīgā un Latvijā” mērķis ir uzsākt visu ieinteresēto pušu viedokļu apzināšanu, definējot iecerētās filiāles darbības aprises un atbildot uz jautājumu – kādai, raugoties no Kuldīgas un reģiona industrijas attīstības viedokļa, būtu jābūt jaunajai filiālei un kādām – tajā apgūstamajām zināšanām un prasmēm.

Informāciju sagatavoja:
Dagnija Grīnfelde
Kultūras ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
67330202
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • 19.

    Šī iecere ir absolūti atbalstāma! Tas Kuldīgai piedos sen nepieciešamo māksliniecisku jauniešu auru, kas veidos pilsētvidi ne tikai arhitektoniski, bet arī emocionāli! Patreiz emocionālā situācija nav diezcik gaiša....

    28.03.2014 16:16:30