KAS NOTIEK 21.GADSIMTA LATVIEŠU LITERATŪRĀ: PĀRDOMAS UN VĒRTĒJUMI

Kuldīgas Galvenā bibliotēka 2014. gada 20. martā plkst. 10:00 1905. gada ielā 6 organizē latviešu oriģinālliteratūras konferenci: „Kas notiek 21. gadsimta latviešu literatūrā: pārdomas un vērtējumi”.

Konferencē par latviešu jaunāko prozu referēs rakstnieks un žurnālists Arno Jundze, situāciju dzejā analizēs Rakstnieku Savienības konsultants, dzejnieks un publicists Aivars Eipurs. Savās pārdomās par aktuālo latviešu bērnu un pusaudžu literatūrā dalīsies bērnu literatūras pētniece Ilze Stikāne. Ar Starptautiskās Ventspils Rakstnieku un tulkotāju mājas darbu klausītājus iepazīstinās tās vadītāja Andra Konste, bet noslēgumā plānota saruna/diskusija kopā ar dzejnieku un tulkotāju Jāni Vādonu par to, vai skola un bibliotēka ir tās, kas veido lasītāju literāro gaumi.

Konference tiek organizēta ar mērķi pilnveidot Kurzemes reģiona publisko bibliotēku darbinieku, Kuldīgas novada skolu bibliotekāru un latviešu valodas un literatūras skolotāju profesionālo kompetenci izpratnē par mūsdienu latviešu literatūru.

Konferenci atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Konferences programma

              

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav