Konkurss „Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs”

Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība arī šogad gaidīs lasītāju un pagastu iedzīvotāju stāstus un vēstules par bibliotekāriem – gaismas nesējiem.

Konkursā „Pagasta bibliotekārs – Gaismas nesējs” tiks izraudzīti un apbalvoti 5 uzvarētāji no katra Latvijas reģiona – Rīgas, Kurzemes, Latgales, Vidzemes, Zemgales.

Konkurss „Pagasta bibliotekārs – gaismas nesējs” notiek jau astoto gadu. Tā ir iespēja atrast un izcelt darbīgus, radošus un pašaizliedzīgus mūsu mazo „gaismas piļu” darbiniekus. „Pagasta bibliotekārs-gaismas nesējs” ir lasītāju balva un atzinība savam bibliotekāram. Pateicoties konkursam visa Latvija var uzzināt par aktīviem cilvēkiem pagastos, kuri palīdz uzlabot līdzcilvēku ikdienas dzīvi.

Pieteikumi un fotogrāfijas, kas stāsta par bibliotekāra aktivitātēm, iesūtāmi līdz 2014. gada 21. martam LNB Atbalsta biedrībai Tērbatas ielā 75, Rīgā, LV-1001 vai uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

< SKATĪT AKTUALITĀTES

Pievienot komentāru
  • Šim rakstam komentāru nav